70 TL oyuncu faresi önerisi

siracalan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, son zamanlarda aldığım mouseların ya sol tıkı bir zaman sonra basmama başlıyor ya fare tekerliği işlevini yitiriyor falan çok can sıkıcı bir durum oluşmaya başladı. Düşük bütçeli güzel bir fare önerisi isteyecektim. En fazla 70 TL falan olursa çok iyi olur mümkün olan en düşük fiyat lazım. Yine gidip dandik bir şey almak yerine size sormak istedim. Oyun oynamak için kullanıyorum bu yüzden alt yüzeyi falan önemli oluyor sanırım. Şimdiden çok teşekkürler.

Merhaba, son zamanlarda aldığım mouseların ya sol tıkı bir zaman sonra basmama başlıyor ya fare tekerliği işlevini yitiriyor falan çok can sıkıcı bir durum oluşmaya başladı. Düşük bütçeli güzel bir fare önerisi isteyecektim. En fazla 70 TL falan olursa çok iyi olur mümkün olan en düşük fiyat lazım. Yine gidip dandik bir şey almak yerine size sormak istedim. Oyun oynamak için kullanıyorum bu yüzden alt yüzeyi falan önemli oluyor sanırım. Şimdiden çok teşekkürler.

70 liraya uzun ömürlü mouse bulmak çok zor. Bütçeniz artamaz mı?

100 TL'nin altında düzgün bir fare bulamazsın.

Eğer daha iyi bir mouse kullanmak istiyorsan verdiğim 2. ve 3. linke bak.
1.linkteki 80 TL.
2.linkteki 160 TL.
3.linkteki 178 TL.

Son düzenleme:
Yani eğer gerçekten uzun ömürlü diyebileceğiniz bir mouse varsa uzum götürebilecek 100-120 zorlayabilirim biraz daha zaman sonra alıp.

MSI GM08 incelememe bakabilirsiniz. Fiyatı en kötü 2 haftada bir 100 lira bandına düşüyor. Kalite konusunda MSI'dan daha iyi bulamazsınız diye düşünüyorum. Elinize uygunsa beklemeden alın derim. 10 milyon tıklama ömrü var.

Eğer daha iyi bir mouse kullanmak istiyorsan verdiğim 2. linke bak.
1.linkteki 80 TL.
2.linkteki 160 TL.

Hocam yolladığınız Trust Mouse'un sensörü bile belli değil. 150 liraya Katar Pro varken neden bunu tercih etsin arkadaş?

Geri
Yukarı