70 TL'ye CS:GO için kaliteli mouse pad önerisi

Bütçe
70-120₺

DreamS0L

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi oyun için düşük fiyatta kaliteli bir mouse pad arıyorum. Fiyat aralığı 70-120 TL arası diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük

Küçük

Başlıkta belirttiğim gibi oyun için düşük fiyatta kaliteli bir mouse pad arıyorum. Fiyat aralığı 70-120 TL arası diyebilirim.
Arkadaşın attığı RGB 800x300 mousepad'i almanı önermem. Bu bütçede hele ki bu boyuta RGB'li mousepad.. kalite anlamında bir şey bekleme. Ha, "Işıklı falan bana yeter." diyorsan, tamam. Mousepad alma hatta bu kafadaysan, kağıt koy oyna. Benim önerim altta attım, JD 450 kesinlikle.40x40 boyutunun altındaki mousepadler yetersiz gelecektir. Klavye koyacaksanız, XRades 90x40 mousepad almanızı öneririm. Bir sürü desen var ve ürünün kullanıcı yorumları iyi yönde.

Sadece fare koyacaksan bu 40x40 ölçülü mousepad gayet işini görecektir, kendim kullanmışlığım var. Harika bir mousepad: James Donkey JD450 Pro Gaming (Oyun) Mouse Pad - incehesap.com

Klavye ve fare koyacaksan da bu mousepadlerden desenini beğendiğini almanı öneririm. 90x40 ölçüsünü al, 70x30 yetersiz gelir:

Geri
Yukarı