70 TL'ye oyun önerisi

Far Cry 5 tavsiye etmiyorum. Sıkıcı ve bayıcı bir oyun bence, onun yerine Far Cry olacaksa Primal olanı alın. Ayrıca hangi kategoride oyun istediğinize dair bilgi vermeniz daha iyi olur.

Hikaye - Ori and the Blind Forest serisi, Bioshock Collection, Subnautica, Doom, Doom Eternal, Halo The Master Chief, Sniper Elite serisi..

Co-op - Deep Rock Galactic, Sea of Thieves, Astroneer, Satisfactory, Raft, The Forest..

Strateji - Hearts of Iron IV, Age of Empires Definitive Edition oyunları, Oxygen Not Included, Cities Skylines...

Far Cry 5 tavsiye etmiyorum. Sıkıcı ve bayıcı bir oyun bence, onun yerine Far Cry olacaksa Primal olanı alın. Ayrıca hangi kategoride oyun istediğinize dair bilgi vermeniz daha iyi olur.

Hikaye - ori and the blind Forest serisi, BioShock Collection, Subnautica, Doom, Doom Eternal, Halo the Master chief, Sniper Elite serisi.

Co-op - Deep rock galactic, Sea of Thieves, ASTRONEER, Satisfactory, Raft, The Forest.

Strateji - Hearts of Iron IV, Age of Empires Definitive Edition oyunları, Oxygen Not Included, Cities Skylines...

Call of Duty tarzında bakıyorum. Hell let loose diye bir oyun var. Oyunu denedim fakat aşırı sorunlu bir oyundu. Pek savaş oyunu olmadığı için aklımda RE2 remake var.

Geri
Yukarı