700-1000TL arası oyun klavyesi önerisi

krsck

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

Oyun oynamak için bir klavye almak istiyorum kendime. Fıyat olarak 700-1000 TL gibi bir aralık belirledim, iyi bir fiyat performans ürünü almak istediğimden dolayı da aşağı yukarı oynamalar olabilir. Şimdiye kadar hep laptop klavyesinden oynadığım için hangi özellikleri istediğimi de tam olarak bilemiyorum. Tek söyleyebileceğim renk tasarım gibi estetik kaygılarım yok. Seçim kısmında ne gibi önem taşıyor bilmiyorum ama ses olması da problem değil. Tecrübeli arkadaşların hem fikirlerine hem tavsiyelerine açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
OLED ekranlı olsun isterseniz. 200TL bütçe yükseltirseniz: (fiyat performans pek sayılmaz)
Aynı bütçeye çok sağlam mekanik klavyeler var, sırf ekranı var diye alınacak bir ürün değil hocam. Fiyatını hak etmiyor kesinlikle.

Sessiz:
Sesli:
MOBA tarzı oyun oynadığım için Summoner olanı alacağım sanırım, sesli ile sessiz arasında nasıl bir fark var onu tam bilmiyorum. Almadan önce bir mağazada denemek istiyorum açıkçası.

OLED ekranlı olsun isterseniz. 200TL bütçe yükseltirseniz: (fiyat performans pek sayılmaz)
OLED ekran düşünmüyorum, dediğim gibi estetik çok umrumda değil, klavyeden hiç ışık çıkmasa da olur.

Herkese cevaplarından ötürü teşekkür ederim.

Hocam mavi switch click sesi çıkarıyor ve geri tepkimesini hissedebiliyorsunuz. Kırmızı switch ise daha tok bir sese sahip, daktilo gibi. Şu videoyu izlerseniz aklınızda bir fikir oluşur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam mavi switch click sesi çıkarıyor ve geri tepkimesini hissedebiliyorsunuz. Kırmızı switch ise daha tok bir sese sahip, daktilo gibi. Şu videoyu izlerseniz aklınızda bir fikir oluşur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Okuduklarım üzerinden biraz fikrim vardı ama bu ve bir kaç videodan sesi dinlemek daha iyi anlamamı sağladı. Evde yaşayanları düşünerek blue alma fikrinden caydım. Geriye sizin önerdiğiniz K69 kalıyor. Biraz daha ona bakacam ve sonunda alacam sanırım. Tekrardan çok teşekkür ederim.
Sessiz:
Sesli:

Hazır sizi yakalamışken şu ürün hakkında bilginiz/fikriniz varsa rica etsem paylaşır mısınız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı