700-1000TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Razer'in mikrofon tipini beğenmedim.

Dostum tipi değil işlevi önemli. O gördüğün Corsair kulaklık da çok abartı bir tipi yok ama kaliteli bir kulaklık. Özellikle BlackShark v2X'i nasıl beğenmedin anlamadim?

Yeni önerisi olan var mı?

Bende bu fiyatlarda kulaklık arıyorum kardeşim için. 1000 lira bütçe vardı ama bende ekledim üstüne biraz Razer BlackShark v2X alacağız. Tavsiye ederim. Bu fiyata başka yok maalesef.

Gamenote H2002p stoklara girdi onu aldım. Gayet memnunum kendi ses kartı olması çok iyi. Sorunsuz 7.1 çalışıyor. Ses kalitesi de gayet iyi. Mikrofon beni çok şaşırttı. Düşündüğümden kat kat iyi bir mikrofonu var. Kendisinden iki üç kat daha pahalı olan kulaklıkların mikrofonları ile yarışır. 53mm sürücü sayesinde ses seviyesi de çok yüksek. Normalde yüksek sesle müzik dinleyen birisiyim yani alışkınım. Ama %80'in üstüne çıkamadım. %100 yapıp kulaklığı çıkardığımda hoparlör gibi oluyor kulağa taktığımızda yalıtım iyi yapıyor ancak tabii ki de dışarıya az olsa da ses gidiyor. Video falan izlerken 20 seviyesinde oyun oynarken de 30 seviyesinde tutmak yetiyor. Eksi yönlerine gelirsek mikrofonu çıkamıyor. Ama geriye doğru attığımızda görünmüyor rahatsız etmiyor. Kulaklığı boynumuza astığımızda kulaklık birbirini çektiği için boynumu sıktı. Kardeşimin boynu ince olduğu için onda sorun olmadı. Genel olarak ben beğendim fiyatına göre düşünürsek 10 üzerinden 8.5 alır. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı