700-750 TL ekran kartı önerisi

Hocam Hepinizin Eline Sağlık 700 TL ye Hd 7850 Buldum Yarın Alıcam Birde sorum Şudur Bende H/55 Anakart Var Destekler demi 7850 yi

550 Ti 1GB ama sen bilirsin. 8 GB'mış bir de kahkaha tufanı.

Hocam ben zaten 8 GB demedim modelin ismini söyledim bu kadar asi karşılamanıza gerek yoktu bilginiz ile hava atacaksanız karşıdakinin ne demek istediğini anlayın öyle yorum yapın.

Hocam 750 Ti dururken 550 Ti almak mantıksız.

Eğer GTS450 ile bu ayarlarda bu FPS ile oynuyorsanız GTX 750 Ti alırsanız pişman olmazsınız.

700TL demiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-29-01-09-17-210_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2022-07-29-01-09-17-210_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 23
Hocam ben zaten 8 GB demedim modelin ismini söyledim bu kadar asi karşılamanıza gerek yoktu bilginiz ile hava atacaksanız karşıdakinin ne demek istediğini anlayın öyle yorum yapın.

700TL demiş.
Attığın kartın da orjinal olduğu belli bile değil , fake gpu'ların soğutması var üstünde. Ayrıca letgo , sahibinden gibi yerlerde 550ti'ı 600'e bulur. Bilginiz ile hava atma falan bişeyler saçmalamışsın öyle bir amacım yok asla da olmadı buradaki herkesin amacı insanlara yardım etmek , yardım almak saçma sapan şeyler yazmana gerek yok.

Attığın kartın da orijinal olduğu belli bile değil, fake GPU'ların soğutması var üstünde. Ayrıca Letgo, sahibinden gibi yerlerde 550 Ti'ı 600'e bulur. Bilginiz ile hava atma falan bir şeyler saçmalamışsın öyle bir amacım yok asla da olmadı buradaki herkesin amacı insanlara yardım etmek, yardım almak saçma sapan şeyler yazmana gerek yok.

AliExpress'te iade etme hakkı oluyor, bilgi ile hava atma konusu 8 GB yazdım diye hemen aramadan araştırmadan sazan gibi atlamışsınız. Amacınız yardım etmek mi, insanlara 8 GB yazdım diye kahkaha tufanı falan yazarak mı yardım ediyorsun?

AliExpress'te iade etme hakkı oluyor, bilgi ile hava atma konusu 8 GB yazdım diye hemen aramadan araştırmadan sazan gibi atlamışsınız. Amacınız yardım etmek mi, insanlara 8 GB yazdım diye kahkaha tufanı falan yazarak mı yardım ediyorsun?
Ben zaten yardım etmişim diğer mesajlarıma bakabilirsin. Türkiyede 2.el piyasada 550-600TL olan kartı 750TL fiyatla kaçırmayın diyip öneriyorsun bir de ekstra vergiler falan da var.

700 TL'ye daha 2 hafta önce RX 550 aldım sorunsuz sıkıntısız. Büyükşehirde yaşıyorsanız GT 1030, RX 550 gibi kartları 850-900 TL gibi ücretlere çok rahat buluyorsunuz. Pazarlık ile halledersiniz.

Piyasadaki çoğu HD 7850 fırınlanmış kart oluyor bu yüzden dikkat etmek lazım.

Geri
Yukarı