700-800 TL i5 4460 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Sapphire'in malzeme kalitesi pek iyi değil ve bozulma ihtimali daha yüksek. MSI malzeme kalitesi olarak daha iyi, MSI öneririm ama ASUS da MSI gibi kaliteli bir marka.

Sapphire yeni ekran kartı serisi ile eski sorunlarının bir çoğunu düzeltti ve VRAM farkı var benim önerdiğim ekran kartı 4Gb MSI ise 2Gb daha fazla VRAM kapasitesi olan 4Gb versiyonu mevcut ama daha pahalı fazla bir maddi fark yok ama seçim sizin ben GTA 5 gibi oyunlarda VRAM dolayısıyla beklediğim performansı alamadığım için eğer mümkünse daha yüksek VRAM tercih ediyorum ve bütçe arttırılırsa tabii ki MSI R9 380 GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı öneririm.

MSI R9 380 4gb olan bütçemi aşıyor. Sapphire R9 380 almayı düşünüyorum. Forumda bir çok kişi şikayetci , bir çok kişide çok olumlu yorumlar yapıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Ekran kartı alırken MHz değerlerine bakılmaz o mantık ile Titan X :ROFL: GTX 750 Ti'den daha kötü MHz değerine sahip saçmalamayın lütfen.:spam:

Saf performans olarak R9 380 daha güçlü bir GPU, GTX 960 ise daha güncel bir GPU.
Sapphire'in Nitro modeli gayet iyi soğutması ve bileşenleri.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı