800 TL i5 4460 ekran kartı önerisi

Blairy

Hectopat
Selamlar bu ilk konu açışım hatalarım olursa şimdiden özür diliyorum. Valorant ve CS:GO tarzı oyunlar (düşük ayarlarda olsa bile +60 FPS oynayabilmek) için yeni bir ekran kartı almaya karar verdim.
Şimdiki Sistemim:
Radeon HD 8350
i5 4460
ASUS H81M-K
PSU: 300W
Aklımda RX550 ekran kartını almak vardı fakat PSU 300W olduğundan alamadım. Bu arada büyük ihtimal önereceğiniz ekran kartları için HDMI gerekli olacak ve ben onun için HDMI to VGA converter alacağım bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Bütçem Max 800 TL. Bana sistemime, bütçeme uygun önerebileceğiniz ekran kartları nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

İkinci el GTX750 Ti 400-500 arası satılıyor diye biliyorum. 400'e bulunabilir ise geri kalan 400'e de PSU alıp rahatça oynarsın diye düşünüyorum. 300W PSU yetmeyebilir. En azından biraz daha ileriye dönük olur.

İkinci el almayı ben de düşündüm zaten iki sene sonra sınava gireceğimden 1-2 sene kullanmayı düşünüyorum fakat bu modellerde mining yapıldığını çok duydum ve bundan dolayı ikinci elden biraz uzak kaldım açıkçası. Sıfır RX 550 alırım veya dediğiniz gibi ikinci el alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı