700-800 TL kasa ve PSU önerisi

Bütçe
700-800 TL

Lekemi

Centipat
Dostlar merhaba ben AMD Ryzen 5 3600 ve RX 5600XT'li bir sistem kurmayı düşünüyorum ama kasa ve PSU'dan kısmam lazım. Bu sisteme en uygun uygun kasa ve PSU önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Frisby Rampage gibi markalar sıkıntılı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba ben AMD Ryzen 5 3600 ve RX 5600XT'li bir sistem kurmayı düşünüyorum ama kasa ve PSU'dan kısmam lazım. Bu sisteme en uygun uygun kasa ve PSU önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Frisby Rampage gibi markalar sıkıntılı mı?
Frisby, Rampage gibi markalara kesinlikle bulaşma bence. XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS USB 3.0 MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Buna bakabilirsin en azından bilindik bir marka. Çok sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Başka bir tavsiye de bu CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA 80PLUS 550W RGB FANLI MidT ATX SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Sisteminizin tam özellikleri nedir?

Bu Corsair onu mesh mi? Thermaltake J24 cok hoşuma gitti ama 1000 TL olmus. Onun yerini tutar mi?

Bu Corsair onu mesh mi? Thermaltake J24 cok hoşuma gitti ama 1000 TL olmus. Onun yerini tutar mi?
Dikkatli incelerseniz önü tamamen mesh değil. Alt kısımda büyük bir mesh kısım var üst kısımda da küçük bir mesh kısım var. Yeterli olacağını düşünüyorum. Benim de çok sevdiğim bir kasa.

Daha almadım ama
işlemci ryzen 5 3600
erkan kartı rx5600xt gamıng x olabilir
anakart b450m s2h yada msi b450 a pro max
ram olarak 8x2 16 gb corsair ve ya adata ram
ssd kasa ve psu yuda ucuza kapatmam lazım
Dostlar dark guardian iyimi bide??
dark guardian arkadasimda vardi cok guzel ve mesh komple ama fiyati acayip artti 400tlye almsti simdi en ucuzu 515 tlteknobiyotikte.. bunun yanina da 400tl den asagi psu yok 600 80+ lik. kasa ve psu bile 1000tl ye geliyor sistem yapmak cok zorlasti.

Kasa olarak Dark Guardian veya MSI Mag Forge 100M/R seçebilirsin. PSU olarak minimum High Power 600W 80+ öneririm.

Geri
Yukarı