700-800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
700 - 800 (Arttırılabilir)

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi günler. Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Şu anda HyperX Cloud Alpha S kullanıyorum. Kafama küçük geliyor ve bu sebeple başımı ağrıtıyor. Hoparlörlerinden cızırtı gelmeye başladı. Geçmişte Cloud 2'yi de kullandım. Aynı sorunlar onda da oldu. O yüzden HyperX marka kulaklık önerisinde bulunmazsanız sevinirim.

Corsair ürünlerinde hep bir sorun yaşıyorum. Üst düzey kulaklıkları dışındakilerde sorun yaşayan çok insan gördüm.

SteelSeries hiç kullanmadım.

Logitech G PRO X deneme şansım olmuştu. Kulaklarımı acıttı, o yüzden iade ettim. G633 var fakat o da sorunlu.

Yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Not: Alınacak kulaklık Film, dizi, müzik için alınacak. FPS oyunlarına şu anda önem vermiyorum.

Kingston HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kulaklık ile ilgili bilginiz varsa sunabilir misiniz?
Tabi. Kulaklıkta Razer Triforce 50mm Ses Sürücüleri bulunuyor. Dahili ses kartına sahip. Hyperclear Cardroid Çıkarılabilir Mikrofon ile yazılımı üzerinden gürültü azaltma, ses arttırma, ses normalleştirme gibi birçok özelliğe erişebiliyorsunuz. Kulaklıkta hava alan ultra yumuşak pedler bulunuyor. 262 gram ağırlığında ve kablo üzerindeki kumandadan ses açma-kısma, mikrofonu susturma gibi özelliklerin kontrolünü sağlayabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda adamın bize göre sol elindeki kulaklık size önerdiğim, yani V2 modeli. V2 X değil.

Son düzenleme:
Tabi. Kulaklıkta Razer triforce 50mm ses sürücüleri bulunuyor. Dahili ses kartına sahip. Hyperclear cardroid çıkarılabilir mikrofon ile yazılımı üzerinden gürültü azaltma, ses arttırma, ses normalleştirme gibi birçok özelliğe erişebiliyorsunuz. Kulaklıkta hava alan Ultra yumuşak pedler bulunuyor. 262 gram ağırlığında ve kablo üzerindeki kumandadan ses açma-kısma, mikrofonu susturma gibi özelliklerin kontrolünü sağlayabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda adamın sol elindeki kulaklık size önerdiğim, yani V2 modeli. V2 X değil.

Anladım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı