700-800 TL Kulaklık önerisi

DeepHDD

Hectopat
Şu an G230 kullanmaktayım kırılmaya başladı. Değiştirmek istiyorum ancak kararsızım. Genellikle CS:GO ETS 2 tarzı oyunlar oynuyorum ve müzik dinlemeyi seviyorum. Mikrofon ihtiyacım yok. Almışken acaba kablosuz mu alsam diye düşünüyorum. 7.1 olsun. Bütçe 700-800 TL civarı.
HyperX Cloud 2 ->kablolu, mikrofon çıkabiliyor, pedler değişebiliyor.
HS70 ->kablosuz, mikrofon çıkabiliyor, deri pedler değişmiyor.
Arctis5 ->kablolu, mikrofon kapanabiliyor, pedler değişebilir.
Corsair Void Pro Wireless->kablosu, mikrofon yukarı kalkıyor, pedler değişebilir? (Qp'de şu anda 699 TL)
Bu kulaklıkları düşünüyorum nasıldır Cloud 2 kullanma tecrübem oldu ses iyiydi ama diğerlerini bilmiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Adamın o kadar bütçesi varken gidip kaliteli (corsair, hyperx...) markaları almasın gidip 772 tl ye coolermaster marka mı alsın, göz var nizam var, kulaklığın şekli ve dış görünüşü hiç hoş değil

Şu an G230 kullanmaktayım kırılmaya başladı. Değiştirmek istiyorum ancak kararsızım. Genellikle CS:GO ETS 2 tarzı oyunlar oynuyorum ve müzik dinlemeyi seviyorum. Mikrofon ihtiyacım yok. Almışken acaba kablosuz mu alsam diye düşünüyorum. 7.1 olsun. Bütçe 700-800 TL civarı.
HyperX Cloud 2 ->kablolu, mikrofon çıkabiliyor, pedler değişebiliyor.
HS70 ->kablosuz, mikrofon çıkabiliyor, deri pedler değişmiyor.
Arctis5 ->kablolu, mikrofon kapanabiliyor, pedler değişebilir.
Corsair Void Pro Wireless->kablosu, mikrofon yukarı kalkıyor, pedler değişebilir? (Qp'de şu anda 699 TL)
Bu kulaklıkları düşünüyorum nasıldır Cloud 2 kullanma tecrübem oldu ses iyiydi ama diğerlerini bilmiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hocam kendi kullandığım ürünü önerebilirim gayet memnunum. Corsair Void USB, 7.1 var fakat oyunlarda devre dışı bırakmanız gerekiyor yoksa sesi net alamıyorsunuz.

Bunu alabilirsin ben araştırmıştım gayet kaliteli kullananların hepsi memnun

Dosya Ekleri

• 200DE381-8DE0-4BA0-9C6A-978398E898DB.jpeg
    200DE381-8DE0-4BA0-9C6A-978398E898DB.jpeg
    121,5 KB · Görüntüleme: 305
Hocam kendi kullandığım ürünü önerebilirim gayet memnunum. Corsair Void USB, 7.1 var fakat oyunlarda devre dışı bırakmanız gerekiyor yoksa sesi net alamıyorsunuz.
Peki kablosuz olan modelinde şarj edip aynı zamanda müzik oyun vs. oynayabiliyor muyuz ? Bir de mikrofonu kullanıyor musunuz bilmiyorum ama aşağıya düşme gibi problem oluyor mu çünkü mikrofon kullanmayacağım için sürekli yukarıda durması gerekecek.

Bunu alabilirsin ben araştırmıştım gayet kaliteli kullananların hepsi memnun
Evet bende bundan bahsediyorum gayet iyi bir ürün.
Peki kablosuz olan modelinde şarj edip aynı zamanda müzik oyun vs. oynayabiliyor muyuz ? Bir de mikrofonu kullanıyor musunuz bilmiyorum ama aşağıya düşme gibi problem oluyor mu çünkü mikrofon kullanmayacağım için sürekli yukarıda durması gerekecek.
Hocam kablosuz modelini kullanmadığım için bir şey söyleyemem ancak USB modeli gayet iyi, mikrofonu da normalde düşmüyor ama ben kırdığım için hızlı yapıştırıcı ile sabitledim artık hiç oynamıyor :D

Cooler Master da kalitelidir. Görüntüsü kişiden kişiye değişir beğenmek anlamında kulaklıklarda. Kablosuz olsun diyorsanız da hs70 veya void pro üzmez.

Geri
Yukarı