700 800 tl monitör önerisi

Atherian

Hectopat
Bu fiyat bandında bir monitör arıyorum. Çok fazla rekabetçi oyun oynamadığım için tepkime süresi benim için önemli değil. Daha çok görüntü olarak bana güzel bişeyler versin yeter. Yani renkler canlı olsun falan. Önerileriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Eğer ki güzel kaliteli renk ve görüntü isterseniz:

Ama hardcore oyun oynacağım derseniz @EmreLds 'nın tavsiye ettiğini alabilirsiniz.

75Hz IPS panelli monitörlere bakın.

Fiyat uygun değil. Geçen ay Hepsiburada'da 700 liraya satıldı. Kaldı ki soruyu soran arkadaş sistemini belirtmemiş ama 144Hz monitör önermişsiniz. Sistemi yetersizse boşu boşuna almış olacak. Görüntü kalitesi isteyen birine TN panelli monitör önermek pek mantıklı değil.

75Hz IPS panelli monitörlere bakın.

Fiyat uygun değil. Geçen ay Hepsiburada'da 700 liraya satıldı. Kaldı ki soruyu soran arkadaş sistemini belirtmemiş ama 144Hz monitör önermişsiniz. Sistemi yetersizse boşu boşuna almış olacak.
Genede 100 TL artırıp 144Hz monitör almak çok iyi. Bilgisayarı kötüyse bile yükseltince gayet iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı