700-800 TL sistem önerisi

honourr

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Bu bütçeye uygun, Core i serisi bir işlemci olmayıp fakat Gta 5 Low ayarda 30 FPS veren bir sistem toplanabilir mi? Mümkünse hepsiburada.com sitesinden olsun donanımlar.

Merhabalar. Bu bütçeye uygun, Core i serisi bir işlemci olmayıp fakat Gta 5 Low ayarda 30 FPS veren bir sistem toplanabilir mi? Mümkünse hepsiburada.com sitesinden olsun donanımlar.
Dostum bu çok zor bir olay. Elinde hiç parça var mı? Ben zamanında Pentium G3240 işlemci HD6570 2gb ekran kartı ve 4gb ram ile çalıştırmıştım.

En iyisi şimdi toplamayın. Elinizdeki parayı bikenara koyun, ve her gün birazdaha biriktirmeye çalışın. En az 1200+ olsunki, bi sistem toplayabilesiniz. Şimdiki bütcenize 2ci elde toplanabilir ama şimdi toplarsanız kısa süre sonra yeni oyunları Low da bile kasıyor diye değiştirmek zorunda kalırsınız
Sabr edin ve biriktirmeye çalışın

Dostum bu çok zor bir olay. Elinde hiç parça var mı? Ben zamanında Pentium G3240 işlemci HD6570 2gb ekran kartı ve 4gb ram ile çalıştırmıştım.
Elimde var da yeni olmasını istediğim için her şeyi almak istiyordum. Tabii ki sadece kasa. Söylediğiniz sistem kaça toplanır? Ram 4 GB yeter.

En iyisi şimdi toplamayın. Elinizdeki parayı bikenara koyun, ve her gün birazdaha biriktirmeye çalışın. En az 1200+ olsunki, bi sistem toplayabilesiniz. Şimdiki bütcenize 2ci elde toplanabilir ama şimdi toplarsanız kısa süre sonra yeni oyunları Low da bile kasıyor diye değiştirmek zorunda kalırsınız
Sabr edin ve biriktirmeye çalışın
Aslında biriktirebilirim. Fakat seneye üniversite sınavlarım var ve bu yüzden sadece yazın beni götürecek bir şey lazım. Zaten istediğim oyunlar 2009-2013 zamanı oyunlar.

Screenshot_2016-05-10-21-45-13.png

Hocam 800 TL'ye GTA 5'i tamamen düşük ayarlarda 30fps üzeri oynatacak sistem budur. Daha kısamazsın sistemden. Ben bu sistemin benzerini bir müşterime topladım. Ofis amaçlıydı. Sadece kasa farklıydı. LOL - CS.GO falan akıcı oynatır ama bunu görmüştüm. Tavsiyem bu sisteme 30-40 TL daha ilave edip AMD ATHLON X4 840 işlemcili olarak toplaman. Daha performanslı olacaktır. Ama dostum eğer gerçekten almak istemiyorsan biriktir en az 1200 tl yap çok daha iyi bir sistem tavsiye edelim.

Bu konuyu çok düşündüm. Ama benim 1200 tl biriktirmem demek üniversiteye geçince biriktirmem demek ve o zaman rahat 1500 üstü toplayabilirim. Aslında tek isteğim bu yazın biraz eğlenmek, tabii ki eğitim ile birlikte. PS, PSP, XBOX bunlardan birini almayı düşünmüştüm ama PC daha cazip geldi. Neyse yine de teşekkürler.

Yani şimdi pc toplarsan üniversiteye geçiş yaptığında birdaha yeni Pc toplamak zorunda kalıcaksın. Ama ben bu yaz oynamak istiyorum dersen yukarıdaki sistem uygun toplayabilirsin. Buyurun Fikir sizin. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı