700-800 TL'ye Klavye Önerisi

faruk sincar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. RGB olsun isterim. Bildiğiniz iyi bir markanın iyi bir modeli var mı ve Mouse önerisi de alabilirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clicky hissiyatı ve sesi istiyorsan Cherry mx blue düşünebilirsin. Türkiye şartlarında bulamayacağını düşünürsek benim tavsiyem Razer Blackwidow Elite'dir.

K70 MK.2 şu an kullandığım Corsair klavyenin bir başka modeli, oldukça memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Alloy Elite ise arkadaşımın kullandığı ve çok memnun olduğu bir başka güzel klavye, fiyatı da son derece iyi.
Bu ikiliye ek olarak Cooler Master MK750'yi ekleyip konuyu kapatıyorum. 3 ürün arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

2 klavyemide su,soda,kahve tarzı şeylerin dökülmesi yüzünden kaybettim ne kadar dikkat etsek de oluyor bir şekilde ben size Corsair K68 RGB öneririm internette izleyebilirsiniz herşeyi yapıyolar hiçbir şey olmuyor çok güzel uzun ömürlü bir klavye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı