700 bin TL sedan otomatik araba önerisi

şahıs

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 1600 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Asus rx 550 4gb gigabyte b450m -h wd10ezex , suv400s37240g
Meslek
öğrenci
700 bin TL otomatik vites sedan kasa araba önerisi.

Corolla ya da Civic eğer ki 700'den fazlaysa City olabilir. Ama City'ler arkada kampana var çok hoşuma gitmedi.

Hocam baktım beğenmediğim City bile 900 olmuş Toyota'larda otomatikleri 920 en düşük ikinci el 1.6 motorlu 2020 model corollalara bakabilirsiniz.

Ya da 2017 2019 arası Honda Civic bunlarda çok güzel ben Civic'i Corollaya tercih ederim.

Günlük kullanım amaçlı şehir içi vs.

Arabadan beklentin nedir? Performans mı? Konfor mu? Yoksa aldığım zaman 500 600 bin kmde motor yemesin masraf çıkarmasın sağlam olsun mu biraz konu Troll'e benziyor. Yakıt tasarrufu önemli mi mtv önemli mi biraz daha açabilir misiniz? Aklınızda markalar var mı 2. el mi olsun 0 mı?

Arabadan beklentin nedir? Performans mı? Konfor mu? Yoksa aldığım zaman 500 600 bin kmde motor yemesin masraf çıkarmasın sağlam olsun mu biraz konu Troll'e benziyor. Yakıt tasarrufu önemli mi mtv önemli mi biraz daha açabilir misiniz? Aklınızda markalar var mı 2. el mi olsun 0 mı?

Hocam al sat vs. olmayacak ve olabildiğince uzun süre kullanılması lazım 2. el olsun masrafsız olsun. Bu arada troll değil akrabamıza alacağız boşandığı için biz bakıyoruz aracına vs. troll cü olsam burada olmazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı