700₺ Kablosuz oyuncu kulaklığı

Kuz_Ceb

Centipat
Yukarıda belirtiğim gibi kablosuz kulaklık alacağım. Bütçem 700 TL. Bütçeyi çok artırmadan biraz üstüne çıkabilirim? Asıl amacım oyun ama ara sıra müzikte dinleyecğim. Ama müzik açısında çok üst düzey bir beklentim yok. Dışarıya ses vermesin. Oyunlarda ses kasmak istiyorum. Kulaküstü olması tercihimdir çünkü günde 14 - 15 saat oyun oynuyorum. Yayın açtığım içinde mikrofonunda iyi olması gerekiyor. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Corsair HS70 denk geliyor o fiyata ama ben önermem ben kullandım kulak padleri çok küçük ve yazılımında bir sıkıntı var şarjı falan hemen bitiyordu sattım kabloluya geçtim

Kullandığım en iyi Wireless ise ASUS STRIX Wireless 7.1'di bir anlık salaklık ile sattım onu şimdi fiyatı 1200'lere çıkmış.

İndirime girerse al.
Steelseries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor aynı kulaklık mı arada çok büyük fiyat farkı varda.

Razer Hammerhead True Wireless Kulaklık | ITOPYA Bu kulaklığı bir arkadaşım kullanıyor memnun. Ama Kulak üstü kaliteli bir kulaklık isterseniz bunu öneririm, şahsen Arctis 7 Wireless kullanıyorum gayet memnunum ses kalitesi benim kulaklığa yakın olacaktır.
Ben aldım ama kulaklığı mikrofonla pcde kullanamıyorum. Arkadaşınız kullanabiliyor mu ? kafayı yedim günlerdir. Pcde mikrofonu açınca kulaklığın ses kalitesi dibe düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı