700₺ klavye önerisi

13Genco

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, klavye almayı düşünüyorum. 700₺-750₺ bütçem var red Switch ve mekanik klavye almak istiyorum öneriniz var mıdır?
*Ek soru = Blue Switch çok ses yapıyor mu?

Merhaba arkadaşlar, klavye almayı düşünüyorum. 700₺-750₺ bütçem var red Switch ve mekanik klavye almak istiyorum öneriniz var mıdır?
*Ek soru = Blue Switch çok ses yapıyor mu?
Geceleri çok oyun oynuyorsanız evinizdekileri rahatsız edebilir ancak siz kullanımda kulaklık taktığınız için rahatsız etmez sizi.

Kargo süresi sorun yaratmayacaksa bunu alabilirsiniz, 15-20 gün içerisinde muhtemelen teslim edilir. Evet, blue switch çok ses yapar önerim red switch. 33.78AU $ 67% OFF|Logitech K835 kablolu mekanik klavye esports oyun ofis yeşil kırmızı eksen kişilik anahtar kap bilgisayar dizüstü çevre birimleri| | - AliExpress
Cevap için teşekkürler!

Geceleri çok oyun oynuyorsanız evinizdekileri rahatsız edebilir ancak siz kullanımda kulaklık taktığınız için rahatsız etmez sizi.
Cevap için teşekkürler!

@Esperoja Rampage Kb-gx65 Simula Usb Rgb Aydınlatmalı 4 Makro Tuşlu Bilek Destekli Gaming Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

Cevap için teşekkürler!

@Esperoja Rampage Kb-gx65 Simula Usb Rgb Aydınlatmalı 4 Makro Tuşlu Bilek Destekli Gaming Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

İkisi de iyi değil, ikisi hakkında da bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı