700₺ klavye önerisi

Bütçe
700

Al_Rz

Hectopat
Merhaba. Oyuncu klavyesi almak istiyorum. Sessiz olması benim için önemli bir konu ondan dolayı da red Switch ya da membran olmalı. Bütçem 700₺ yardımcı olur musunuz? Kaliteli markaların membran klavyelerini mi almalıyım yoksa biraz daha düşük kalitede mekanik klavye mi? Birkaç tane almayı düşündüğüm klavye var onları da link olarak ekliyorum aşağıya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Oyuncu klavyesi almak istiyorum. Sessiz olması benim için önemli bir konu ondan dolayı da red Switch'ya da membran olmalı. Bütçem 700₺ yardımcı olur musunuz? Kaliteli markaların membran klavyelerini mi almalıyım yoksa biraz daha düşük kalitede mekanik klavye mi? Birkaç tane almayı düşündüğüm klavye var onları da link olarak ekliyorum aşağıya.

Hocam sessiz klavye istiyorsanız bunlar pek uygun değil şahsen benim klavyem de membran ama mekanik gibi ses çıkartıyor.

HP Omen Encoder vardı 700TL'ye ama tükenmiş.

Redragon K-552 Kumara Red Switch alabilirsiniz. Yay sesi dışında bir sorunu olmadığını söylüyorlar, ki bende o yay sesi de yok.

HP Omen encoder bu bütçedeki herkese önere önere sonunda bitmiş :) Hakikaten 700 TL'ye çok uygundu red ve Cherry MX olmasına rağmen.

Geriye mekanik olanak red Switch, Redragon kalıyor. Bence indirim bekleyin, 700 lira gibi paraları membrane klavyelere vermeyin.

HP Omen encoder bu bütçedeki herkese önere önere sonunda bitmiş :) Hakikaten 700 TL'ye çok uygundu red ve Cherry MX olmasına rağmen.

Geriye mekanik olanak red Switch, Redragon kalıyor. Bence indirim bekleyin, 700 lira gibi paraları membrane klavyelere vermeyin.
Ya aklımdaydı omen encoder ancak kredi kartı doluydu nakitte vermek istemedim tükenmiş maalesef. Sağlık olsun.

Merhaba. Oyuncu klavyesi almak istiyorum. Sessiz olması benim için önemli bir konu ondan dolayı da red Switch'ya da membran olmalı. Bütçem 700₺ yardımcı olur musunuz? Kaliteli markaların membran klavyelerini mi almalıyım yoksa biraz daha düşük kalitede mekanik klavye mi? Birkaç tane almayı düşündüğüm klavye var onları da link olarak ekliyorum aşağıya.

Ikıncı el dusunuyor musunuz hotswaple klavye.

Geri
Yukarı