700₺ oyun ekipman tavsiyesi

Dr. Uğur

Hectopat
Oyun için kullanılacak kulaklık, mouse ve klavye arıyorum. RGB olması önemli değil. Bütçe 700₺ eğer olursa takım olarak (aynı marka) iyi olur.
Yardımcı olur musunuz?

Hocam klavye olarak Gamepower Ogre düşünebilirsiniz.
Eliniz uygunsa Gamepower ursa alabilirsiniz.

Geriye kalanla Steel Series Rival 300 veya bütçeyi aşar ama 600 alınabilir. Daha çok E-spor mouse bakıyorsanız Zowie markalarına bakın. Fortnite, LOL gibi oyunlarda kombo yapmak için Logitech g402 gibi mouselara bakın.

Hocam klavye olarak Gamepower Ogre düşünebilirsiniz.
Eliniz uygunsa Gamepower ursa alabilirsiniz.

Bu arada simdiden Gamepower alınır mı diyen arkadaslar gelmeden sunu söyliyeyim. Klavyeyi deneme sansim olmadi ama ben de ursa kullaniyorum, gayet kaliteli. Hafifte degil. Güzel is cikartmis Gamepower, ursayi tavsiye ederim. Önceki mouseum ASUS TUF M3 idi o da güzeldi ama kücük geliyordu biraz. Gamepower elime tam oturdu.

Bu arada simdiden Gamepower alınır mı diyen arkadaslar gelmeden sunu söyliyeyim. Klavyeyi deneme sansim olmadi ama ben de ursa kullaniyorum, gayet kaliteli. Hafifte degil. Güzel is cikartmis Gamepower, ursayi tavsiye ederim. Önceki mouseum ASUS TUF M3 idi o da güzeldi ama kücük geliyordu biraz. Gamepower elime tam oturdu.

Hocam Gamepower ekipmanlarına karşı önyargılıydım. Arkadaşımın klavyesı bu model kaç aydır kullanıyor çok memnun. Benim de deneme şansım oldu çok beğendim.

Hocam Gamepower ekipmanlarına karşı önyargılıydım. Arkadaşımın klavyesı bu model kaç aydır kullanıyor çok memnun. Benim de deneme şansım oldu çok beğendim.

Ben de marka ürünlere bile önyargiliyimdir. Denemek en iyi cözüm. Ben de ursayi internet kafede kullandim cok begendim aldim. Normalde eski mouseumu degistirme gibi bir fikrim yoktu ama o kadar tatmin etti ki gidip aldim hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı