700 TL 7.1 Gaming Kulaklık Önerisi

dikew

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, maksimum 700 TL 7.1 olan bir kulaklık arıyorum genelde de PUBG oynuyorum. Daha önce hiç 7.1 kullanmadım 20-25 TL'ye kulaklıklar alıp idare ediyordum, simdi ise oyunlarda gerçekten iyi ses kasabilceğim bir kulaklık arıyorum. Aklımda Steelseries Arctis 5 var fiyatı 699 TL çok övülen bir kulaklık genel olarak oyunda ses kasmak için alacağım müzik için performansı çok önemli değil sadece müzik arkada çalsın ben oyunumu oynayayım.

- 7.1 olsun ses kasayım
- Mikrofonu iyi olsun.
- Fiyatı 700 TL'yi geçmesin
- Galiba DTS 7.1 daha iyi DTS Olabilir(bilgisi olan cevaplayabilir)
- Bu arada mağazası olan yerlerden almak istiyorum internete pek güvenmiyorum.
Bu arada Arctis 5 kullananlar da cevaplarsa kulaklık hakkında biraz bilgilendirirlerse sevinirim önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyperx Cloud 2 olabilir ben kullanmıyorum ama kullananlar güzel olduğunu söylüyorlar ve birçok Youtuber - yayıncı bu kulaklığı kullanıyor.

Hyper cloud tavsiye etmiyorum. 4 5 çeşit kulaklık kullandım. Hyper en beğenmediğim modeldi. Asus fusion 300 olabilir şuanda kulaklıklar çok yükseldi dolar yüzünden. Logitech g633 olabilir.

Hyperx Cloud 2 olabilir ben kullanmıyorum ama kullananlar güzel olduğunu söylüyorlar ve birçok Youtuber - yayıncı bu kulaklığı kullanıyor.
Çok seviliyor ama eskidiği ve 7.1'inin iyi olmadığı duymuştum kullanmadığım için bilemiyorum. Cevapladığın için teşekkürler
Logitech G633 bir arkadaşımda vardı denemiştim ama şu anda fiyatı 1000 TL nib üzerinde herhalde Artis 5 alacağım ama hala önerilerinize açığım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı