700 TL 8 GB RAM önerisi

Bütçe
700

ardazkral

Centipat
Daha fazla  
Anakart
ASUS H110m-D
İşlemci
İ5-7400
Arkadaşlar 8 GB RAM almak istiyorum ancak halihazırda takılı olan RAM'im hiçbir yerde satılmıyor. Bana anakartıma ve diğer RAM'ime uygun bir RAM önerir misiniz?

Şu anki RAM'im; Crucial 8GB Ballistix Sport LT Red DDR4 2666Mhz CL16 1.2V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Anakartım;

Arkadaşlar 8 GB RAM almak istiyorum ancak halihazırda takılı olan RAM'im hiçbir yerde satılmıyor. Bana anakartıma ve diğer RAM'ime uygun bir RAM önerir misiniz?

Şu anki RAM'im; Crucial 8GB Ballistix Sport LT Red DDR4 2666Mhz CL16 1.2V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Anakartım;

Anakartinizin desteginden dolayi tam performans vermeyecektir.

2. el bakabilirsiniz aynisi yoksa. Benim de CL15 kingston du aynısını bulamadım sahibinden üzerinden 1 aylık biri satıyormuş hemen kaptım 460 TL'ye.

Hocam tek 8 GB gerekiyor bana.

Anakartinizin desteginden dolayi tam performans vermeyecektir.

Anakart ve şu anki RAM'ime uygun değil mi?

Hocam tek 8 GB gerekiyor bana.

Anakart ve şu anki RAM'ime uygun değil mi?

Hayır hocam hayır. Sizin elinizdeki RAM 2666 CL16. olası sorunu en aza indirgemek için almanız gereken RAM yine 2666 CL16 olmalı. 3200 CL16 da alınabilir fakat anakartınızın nasıl karar vereceğini kestirmek güç. Bazen hiç açmayan bilgisayarlar da oluyor. Size Akakçe linkini attım yukarıda. Ha yok ben heyecan seviyorum diyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı