700 TL altı TV önerisi

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 alacağım minimum 1,500 TL'ye ama televizyonum yok. Evdeki televizyonu babamlar izliyor. Bende kendime bir tane almayı düşünüyorum. Youtube'ta oyunlar felan çekip paylaşacağım bu yüzden büyük ekran düzgün bir şeyler arıyorum.

Daha yüksek bir fiyat veremem çünkü 1500 PS4 / 600 TL Game Capture Card / 600-700 TV o yüzden pek param kalmıyor. Belki Game Capture'dan şimdilik vazgeçebilirim TV için.

Sizden ricam minimum "90 ekran" bir TV. Bu fiyata mükemmel kalite bekleyemem ama en azından çöp almakta istemiyorum. Ikinci el felan da alabilirim eğer temiz ucuz olursa. Şuan normal alıp 5 - 6 ay sonra yeni bir tanede alabilirim. Şu an idareten oynayabileceğim bir şey olsun istiyorum. 1 ay sürem var. 1 ay sonunda almam gerek. Sizlerden ricam güzel görüntüsü olan bir TV önerir misiniz?

Şimdiden herkese teşekkürler. Hayırlı geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bizde axen bir TV var. 32" boyuta sahip. 59hz ya da 50hz olması lazım. Bakabilirsiniz. Adını tam olarak hatırlamasamda kapadokyaydı sanırım. Bazı yerlerde monitör olarak satılıyor. TV yapan aleti yanında "hediye" olarak veriyorlar. Bandrolden kaçmak için yapılan bir uygulama :ıslık:

Valla bizde axen bir TV var. 32" boyuta sahip. 59hz ya da 50hz olması lazım. Bakabilirsiniz. Adını tam olarak hatırlamasamda kapadokyaydı sanırım. Bazı yerlerde monitör olarak satılıyor. TV yapan aleti yanında "hediye" olarak veriyorlar. Bandrolden kaçmak için yapılan bir uygulama :ıslık:

Evet Axen'i bende gördüm oda ucuz, güzel diyorlar ama bir şey merak ediyorum wifi var mı o tv'de bide smart mı? Bu arada yeni konu açtım onada bak istersen. Birde ben geçen 750 TL'ye mi ne 102 ekran gördüm bir tane gayet hoş duruyordu yorumlarda kaliteliydi. Büyük ihtimal onu alacağım tabii az önce açtığım konuya bağlı alıp almayacağım :D

Valla PsNeo'nun 999$ fiyat etiketini duyduktan sonra mantıksız bir şey yaptığınızı söyleyemem Sony cephesi için. Lakin Pc almayı zaten siz düşünmüşsünüzdür. Ona da karışmıyorum.

Televizyonla alakalı; Full Hd ve dahili uydu alıcılı alman yeterli olacaktır bence. Smart Tv felan pek kullanılmıyor(ben ve çevremdekileri baz alarak). Eğer dahili uydu alıcılı almazsan küçük direkt Scart girişine takılıp orda asılı kalan alıcılar var. Onları da düşünebilirsin. Maksat görüntü kirliliği oluşmasın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla PsNeo'nun 999$ fiyat etiketini duyduktan sonra mantıksız bir şey yaptığınızı söyleyemem Sony cephesi için. Lakin Pc almayı zaten siz düşünmüşsünüzdür. Ona da karışmıyorum.

Televizyonla alakalı; Full Hd ve dahili uydu alıcılı alman yeterli olacaktır bence. Smart Tv felan pek kullanılmıyor(ben ve çevremdekileri baz alarak). Eğer dahili uydu alıcılı almazsan küçük direkt Scart girişine takılıp orda asılı kalan alıcılar var. Onları da düşünebilirsin. Maksat görüntü kirliliği oluşmasın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yok abim ben sadece PS4 için alıyorum kendime. TV izlemek gibi bir amaçla almıyorum. PC'm zaten var PS4'üm yok sadece o yüzden güzel bir tv almak istiyorum. Bide PS4 Neo'nun 999$ etiketi olan linki atabilir misin bende uzun zamandır merak ediyorum PS4'ü

Yok abim ben sadece PS4 için alıyorum kendime. TV izlemek gibi bir amaçla almıyorum. PC'm zaten var PS4'üm yok sadece o yüzden güzel bir tv almak istiyorum. Bide PS4 Neo'nun 999$ etiketi olan linki atabilir misin bende uzun zamandır merak ediyorum PS4'ü

c5d3374e8f55eeab741491d0efc03fb5.jpg

Alınmaz 3 bin TL'ye dicem ama alacak çok insanda var malesef. PS4 en iyisi. Yenisi çıkarsa bunu satar onu alırız eğer 500$ etiketi felan konulursa ama 1000$ çok fazla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı