700 TL bütçe ile 9.sınıf paragraf ve kimya için soru bankası önerisi

SkyAxe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Kardeşim 9. sınıfa geçti ve edebiyat paragraf soru bankası ve kimya soru bankası istiyor. Önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçe toplam 700 TL civarı.

Paragrafta temeli varsa Sıfır Risk, yoksa Paragrafın Ritmi. Kimya için de Orbital gayet güzel. Bilindik yayınlardan aldığınız sürece yayınlar arası aman aman farklılık olmaz zaten. Orbital yerine Bilgi Sarmal, Aydın veya Palme de olabilir mesela.

Merhaba. Kardeşim 9. sınıfa geçti ve edebiyat paragraf soru bankası ve kimya soru bankası istiyor. Önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçe toplam 700 TL civarı.
9.sınıf yerine kamplar bazında gitmesi en mantıklısı hocam.
TYT Kimya kamplarına başlasın. Özellikle Kimya dersleri ve Görkem Şahin'in kampları çok iyi. Yanına TYT Kimya soru bankası Orbital alsın. 9.sınıf almasını önermem zira ara sınıfların pek de başarılı olduğunu düşünmüyorum soru bankası bazında.
Paragraf için de Hız ve Renk öneririm. Sonrasında da 0 risk alın. Zaten devamında da Paragraf branş denemelerine geçmesi hızını iyice arttırır.

Hocam öncelikle Allah bağışlasın;

Eğer kardeşimizin temeli yoksa antrenmanlarla paragraf tarzı kaynaklar var paragrafı temelden alan, onları öneririm.
Temelini oluşturduysa Arı, Bilgi Sarmal ya da benim naçizane tavsiyem palme. Sıfır Risk içinde çıkmış soruları barındırdığı için şimdilik onu çözmesin bence, ileride çözmesi daha mantıklı olur.
Kimya'da Orbital yayınları kendini kanıtlamış yayınlardan biridir o yüzden onu öneririm. Palme de iyi kaynaklardan biridir 9.sınıf için.

Tam bilmiyorum ama muhtemelen iki dersten de bir kitap alırsan şayet 200-400 bir fiyat aralığı oluyor. Kolaylıklar dilerim.

Hocam öncelikle Allah bağışlasın;

Eğer kardeşimizin temeli yoksa antrenmanlarla paragraf tarzı kaynaklar var paragrafı temelden alan, onları öneririm.
Temelini oluşturduysa Arı, Bilgi Sarmal ya da benim naçizane tavsiyem palme. Sıfır Risk içinde çıkmış soruları barındırdığı için şimdilik onu çözmesin bence, ileride çözmesi daha mantıklı olur.
Kimya'da Orbital yayınları kendini kanıtlamış yayınlardan biridir o yüzden onu öneririm. Palme de iyi kaynaklardan biridir 9.sınıf için.

Tam bilmiyorum ama muhtemelen iki dersten de bir kitap alırsan şayet 200-400 bir fiyat aralığı oluyor. Kolaylıklar dilerim.
Temel sonrası önerdiğiniz üç kaynaktan Bilgi Sarmal yazar yetiştirmeye yönelik sormuş. Arı çok kötü çözdüğüm için biliyorum, Palme ise şüpheli.
Sıfır Risk için ise Hız ve Renk'ten sonra onu çözmek kâfi, sonrasına da full paragraf denemeleri lazım.
Palme'nin biyoloji dışındaki kaynakları pek de iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı