700 TL dahili grafik kartı olan işlemci ve anakart önerisi

Hocam AM4 DDR 4 bir sistem bakacağım size Athlon 3000G güzel sayılır ortalama oyunları oynatır. Anakart 450 TL civarı OC yapılmaz fakat fiyatı ucuz. Eski sistemi satıp biraz da siz ekleyin derim ben. Fakat bunun RAM'i vs var. Şuanki sistem ddr2. Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz yardımcı olalım ?

Yani dostum işine gelirse hazır sistemlere bakabilirsin. 7-8k bütçeyle FPS shooter oyunlarını oynayabileceğin sistemler var.

FPS oyunlarını sevmiyorum. Hikayeli oyunlar daha çok ilgimi çekiyor. Örneğin The Walking Dead örneğin Life is Strange vb.
Hocam AM4 DDR 4 bir sistem bakacağım size Athlon 3000G güzel sayılır ortalama oyunları oynatır. Anakart 450 TL civarı OC yapılmaz fakat fiyatı ucuz. Eski sistemi satıp biraz da siz ekleyin derim ben. Fakat bunun RAM'i vs var. Şu anki sistem DDR2. tam olarak ne yapmak istiyorsunuz yardımcı olalım?

Sistemi yenilemek değil değiştirmek istiyorum. Ayrı bir konu açıp sistemin ne kadar olduğunuda söyleyebilirseniz üstüne o parayı eklerim. OC benim için önemli değil. Dediğim gibi bir tarayıcıda video takılmasın ne bileyim Windows 10'da tarayıcıyı 10 saatte açmasın. Akıcılık istiyorum yani.

Geri
Yukarı