700 TL Direksiyon Tavsiyesi

Daha fazla  
700 TL civarı bütçem var. Sıfır veya ikinci el farketmez. 18 TL'ye F1 2018 alacağım. Eğer keyif alırsam direksiyon setide alıp F1 2019 alırım. Ama şu anda istediğim şey minimum paraya maksimum keyfi almak yani f/p bir direksiyon. Yani tabiki bu bütçeden çok bir şey bekleyemeyiz fakat genede iyi idare edecek, keyif verecek tavsiyelerinizi bekliyorum.

900 derecelik direksiyon ile F1 pek mantıklı olmaz bence. Eğer 900 derecelik direksiyon alacaksan kendini sınırlama F1 ile.

@Hagström Viking Sorun olmaz, kaç senelik Momo bile çiçek gibi çalışıyor günümüzde. DFGT'nin daha iyi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Yazılım ve malzeme kalitesi gayet iyidir. 3 kuruşluk çakma direksiyonlar gibi düşünmeyin, bunlar işini yapan cihazlar.
Teşekkür ederim hocam.
Peki temiz bir DFGT'ye aşağı yukarı ne kadar verilir?

Net G25.

Kendim yıllarca DFGT kullandım. Buraya yazan arkadaşlar heralde tecrübesi yok bu cihazdan. DFGT çok hantal bir cihaz tamamıyla fiyatı uygun diye tercih ediliyor. Gece kullanamazsınız Force Feedback özelliği hem kötü hemde deli gibi ses çıkarıyor.2 kere satın aldım DFGT . İlk aldığımı çok ses çıkarıyor diye satmıştım. Yine aldıpımda anladımki kronik bir problem imiş. Hemen satıp G25 aldım
G25 lede yaklaşık 5 aylık bir deneyimim oldu. Tamamıyla mükemmel. Direksiyon gerçekten güzel hem otomatik vites yapabiliyorsunuz Shifter dan aynı Rally vitesi gibi.

Net G25.

Kendim yıllarca DFGT kullandım. Buraya yazan arkadaşlar heralde tecrübesi yok bu cihazdan. DFGT çok hantal bir cihaz tamamıyla fiyatı uygun diye tercih ediliyor. Gece kullanamazsınız Force Feedback özelliği hem kötü hemde deli gibi ses çıkarıyor.2 kere satın aldım DFGT . İlk aldığımı çok ses çıkarıyor diye satmıştım. Yine aldıpımda anladımki kronik bir problem imiş. Hemen satıp G25 aldım
G25 lede yaklaşık 5 aylık bir deneyimim oldu. Tamamıyla mükemmel. Direksiyon gerçekten güzel hem otomatik vites yapabiliyorsunuz Shifter dan aynı Rally vitesi gibi.
Peki hocam bir şey soracağım. G25 ile hangi oyunları oynuyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı