700 TL Ekran Kartı Önerisi

burak can

Hectopat
Daha fazla  
Ben toplama pc yaptırıyordum fakat vatandan bana bir toplama pc verdiler internette yayınladım. Çöp dediler, ben gittim asusun hazır pcsini aldım 2.5 m.

Kısaca özellikler : gddr3 / 8gb ram / i7 4770 işlemci / 1 tb hafıza / hd8570.

Kısacası bilgisyar şu : asus, intel core i7 4770 3.4 ghz, 8 gb ddr3, 1 tb hdd, 2gb amd hd8570, win8.1 - vatan bilgisayar.

Bana her şeyi mükemmel fakat ekran kartı çöp olduğu söylendi ben oynuyorum fakat kasma yapmıyor lolde 350 fps alıyorum fakat farcry3 de high da kasma yok ama mausede geç dönme problemi oluyor i7 olmasından kurtarıyor dediler . 600-699 liralık bir bütcem var ekran kartı tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o konuda fikrini sormadım tavsiyeleri bekliyorum dedim boşuna para verdğimin ben de farkındayım adamlar bana bilgisayar hazırladı foruma verdim çöp alma pc dediler e ne yapayım? Kime güvenecem? Tanıdığımız da yok.

Ben o konuda fikrini sormadım tavsiyeleri bekliyorum dedim boşuna para verdğimin ben de farkındayım adamlar bana bilgisayar hazırladı foruma verdim çöp alma pc dediler e ne yapayım? Kime güvenecem? Tanıdığımız da yok.
Valla dostum biri aldığın bir şeye kötü boşuna para vermişin diyince insan sinir oluyor biliyorum :) Ama mesela böyle şeyler alıcağın zaman bu tarz forumlarda konu aç bilgi sahibi olan kişilere sor söyledikleri listeleri git başka forumlarda paylaş onların fikrini falan al her parçasını araştır. Valla ben 1 ay araştırdım baya bilgi sahibi oldum ve şu sistemi topladım mesela.
  • Z97X-Gaming 7 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C) HDMI&DVI Anakart
  • Core i7 4790 Soket 1150 3.6GHz 8MB Cache 22nm İşlemci
  • GTX760x2 ROG MARS GDDR5 4GB 512Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı
  • 8GB (2x4GB) Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9 Kırmızı Soğutuculu Ram
  • 240GB Extreme II Sata 3.0 SSD (Okuma 550MB / Yazma 510MB)
  • 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
  • CM693 + SEIDON 120V SIVI SOĞUTMALI MidT ATX SİYAH KASA
  • G750M 80PLUS 750W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI
  • 23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

Kralıd a hiçbir parçasına çöp diyemez :D Bence sen de araştır bu tarz forumlarda dostum bence bozma moralini ekran kartı falan da alma. Boşuna kullan biraz ilerde alırsın şimdi o kart senin işini görüyordur. Bence baktın lazım görmüyorsun alırsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı