700 TL Elektronik sigara önerisi

Eyüpooww

Hectopat
Nargile tarzı elektronik sigara almayı düşünüyorum. Gün boyu yanımda taşıyabileceğim, cebime sığabilecek, buhar seviyesi yüksek, kullanımı rahat bir makine arıyorum yardımcı olursanız sevinirim [ bütçe 700₺ ]

Smok Rpm4 kullanıyorum. Arkadaşlarımdan Smok Nord 2 ve Nord 4 kullananlar var. Bu üçü gayet güzel buhar seviyesi var ve cebe sigabilecek boyuttalar. Hepsi 700 lira civarı. Yedek coilleri iste 250-300 lira civarı. 5'li paket şeklinde satılıyor.

Pişman olmazsın. Gördüğüm Smok marka cihazlar iyiydi hep. 1 coil internette yazılana göre 1 hafta 10 gün civarı değiştirmelisin deniyor. Yalnız ben ne zaman eskisi gibi tat vermezse o zaman değiştiriyorum. Benim cihazda 15-20 gün civarı kullanıyorum. Zaten 20 gün sonra çok sızdırma yapıyor. Birazda senin cihazı ne kadar kullandığına bağlı. Tat bozulana kadar veya aşırı sızdırma yapana kadar kullanırsın coili.

Smok RPM4 kullanıyorum. Arkadaşlarımdan smok nord 2 ve nord 4 kullananlar var. Bu üçü gayet güzel buhar seviyesi var ve cebe sigabilecek boyuttalar. Hepsi 700 lira civarı. Yedek coilleri iste 250-300 lira civarı. 5'li paket şeklinde satılıyor.
Pişman olmazsın. Gördüğüm smok marka cihazlar iyiydi hep. 1 coil internette yazılana göre 1 hafta 10 gün civarı değiştirmelisin deniyor. Yalnız ben ne zaman eskisi gibi tat vermezse o zaman değiştiriyorum. Benim cihazda 15-20 gün civarı kullanıyorum. Zaten 20 gün sonra çok sızdırma yapıyor. Biraz da senin cihazı ne kadar kullandığına bağlı. Tat bozulana kadar veya aşırı sızdırma yapana kadar kullanırsın coili.

Teşekkürler.

Hocam siz bu Nord 2'leri 700 TL'ye nereden alıyorsunuz? Doğubank'a gidiyorum Nautilus 2 Atomizer'a bile 550 lira fiyat veriyorlar. Çevre tütüncülere vs. baktım Nord 4'e 900'den aşağı fiyat veren yok. 800 lira civarı Nord 4 veya ucuza Stick V8 için Atomizer nerede bulurum?

Ben arkadaşımın cihaz aldığı bir site vardı oradan almıştım. Şuan o sitede kalmamiş tekrar gelir mi bilmem. Bu arada bu cihazların belli bir piyasasi olmadığı için önüne gelen istediği fiyatı koyabiliyor.
podmodlikit.com. Bu siteden hem Smok Rpm 4 aldım, arkadaşımda Nord 4 almıştı. Çokça likit almışlığım var. Guvenilir site. Bulunduğum şehirde hem cihaz ve parçaları hem de likit satan bir adam var. Ondan da temin ediyorum.
WhatsApp grubundan satıyor. İstersen verebilirim. Sorarsın, guvenebilirsen sipariş verirsin. Kargo yapıyor.

Ben arkadaşımın cihaz aldığı bir site vardı oradan almıştım. Şuan o sitede kalmamiş tekrar gelir mi bilmem. Bu arada bu cihazların belli bir piyasasi olmadığı için önüne gelen istediği fiyatı koyabiliyor.
podmodlikit.com. Bu siteden hem Smok Rpm 4 aldım, arkadaşımda Nord 4 almıştı. Çokça likit almışlığım var. Guvenilir site. Bulunduğum şehirde hem cihaz ve parçaları hem de likit satan bir adam var. Ondan da temin ediyorum.
WhatsApp grubundan satıyor. İstersen verebilirim. Sorarsın, guvenebilirsen sipariş verirsin. Kargo yapıyor.
@_kenancnrsln İnstagram üzerinden davet linki atabilir misiniz?

Geri
Yukarı