700 TL fare ve 800 TL klavye önerisi

furkandn

Decapat
Daha fazla  
Meslek
paramedik
Merhaba arkadaşlar, red Switch mekanik klavye ve mouse arıyorum. Bütçeyi 100-200 daha aşabilirim yeter ki üzün ömürlü ürünler olsun.

Önceliiğim SteelSeries. Şart mı ? Kesinlikle hayır. Sadece mousepadimle uyumlu olması için olabilir birde markaya güveniyorum.

Son düzenleme:

Önereceğim ürünler bunlar olabilir hocam. Ben Deathadder V2+ RK61 alırdım.

razer deathadder v2 ürününü çok görüyorum sanırım onu satın alacağım game of zone'u ise ilk kez duyuyorum.
Klavye'de royal markasını ve o stıcıyıda ilk kez duyuyorum sanırım en ucuz yerlerde güvenilir olan siteleri paylaşmışsınız?

RK61 fazla küçük geldi. :)

razer deathadder v2 ürününü çok görüyorum sanırım onu satın alacağım game of zone'u ise ilk kez duyuyorum.
Klavye'de royal markasını ve o stıcıyıda ilk kez duyuyorum sanırım en ucuz yerlerde güvenilir olan siteleri paylaşmışsınız?

RK61 fazla küçük geldi. :)
Connectgame güvenilir hocam. Gameofzone da aynı şekilde. Evet en ucuz ve güvenilir olanları paylaştım. G87'de güzel klavyedir.

g87'ye numpad eklememiz lazım hangi modele geçiş yapalım ?
Eğer bu modelin yay sesi rahatsız etmez diyorsanız bu model güzeldir.

Aha o yay sesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bu modelin yay sesi rahatsız etmez diyorsanız bu model güzeldir.

Aha o yay sesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bi an düşündümde numpad'i en son ne zaman kullandım hatırlamıyorum. :D

Connectgame güvenilir hocam. Gameofzone da aynı şekilde. Evet en ucuz ve güvenilir olanları paylaştım. G87'de güzel klavyedir.
Aaa aklıma ne geldi benim windows11'de şuan BT açılmıyor. -_-

Geri
Yukarı