700 TL Gamepad Önerisi

Usta şimdi 400'de kabloluya veresim gelmiyor ne yalan söyleyeyim.
Polosmart PSG05 alın. Ben daha yeni aldım. Bir Dualshock 4 kendisi. Bu kadar düşük gecikmeli ve rahat kullanımlı bir model görmedim. Sürekli kullanımda en az 4 saat bataryası idare ediyor. Tuşlar bastığım anda tepki veriyor. Titreşim bile var. Öneririm.

600-700 TL bandında alınabilecek en iyi seçenek Logitech F710. Yaklaşık 5 sene kullandım şöyle özetleyebilirim:

• Temiz kullanmak şart RB,RT,LB,LT tuşlarının arasına pislik kaçıp tıklamayı bozmaya çok meyilli.👎
  • Harici bağlantı aparatı var bluetooth zorunluluğu yok.👍
  • Analog tuşlarının üstündeki plastik uzun süreli kullanımda silgi tozu gibi parça parça dökülüyor.(5 sene kadar 😆)
  • Pil ömrü yaklaşık 2 ay günde 4 saat kullanımla ve titreşim açıkken.👍
  • Titreşimi epeyi yapay ve dandik.👎
  • Ergonomi ve malzeme kalitesi gayet iyi.👍
  • Tuş hissi ve tepki süresi gayet yeterli.👍

Logitech F710 nasıl?
Bir de şu 350 liraya satılan çakma PS4 kolları nasıl bilgin var mı?
Ben Xbox 360 kontrolcü kullandım 9 yıl boyunca halen daha sağlam. Dualshock 4 aldım dediğiniz gibi muadil olanlardan, açıkçası fena değil. Ne kadar dayanır bilmiyorum ama şarjı bitince Xbox 360 kontrolcüye geçiyorum.

600-700 TL bandında alınabilecek en iyi seçenek Logitech F710. yaklaşık 5 sene kullandım şöyle özetleyebilirim:

• Temiz kullanmak şart rb, RT, lb, lt tuşlarının arasına pislik kaçıp tıklamayı bozmaya çok meyilli.👎
  • Harici bağlantı aparatı var Bluetooth zorunluluğu yok.👍
  • Analog tuşlarının üstündeki plastik uzun süreli kullanımda silgi tozu gibi parça parça dökülüyor.(5 sene kadar 😆)
  • Pil ömrü yaklaşık 2 ay günde 4 saat kullanımla ve titreşim açıkken.👍
  • Titreşimi epeyi yapay ve dandik.👎
  • Ergonomi ve malzeme kalitesi gayet iyi.👍
  • Tuş hissi ve tepki süresi gayet yeterli.👍

Hocam F710 2 hafta kullandım. 2.hafta kopmalar başladı. Bende FIFA için almıştım ama RT ve lt tuşları çok ağır 1 saat kullandıktan sonra parmaklarım ağrıyor. A tuşuna kopmalar yaşanıyor hep. Bugün iade edeceğim. Denemek istiyorsanız Amazon'dan alın. 30gün koşulsuz iade hakkınız var.

Hocam F710 2 hafta kullandım. 2.hafta kopmalar başladı. Bende FIFA için almıştım ama RT ve lt tuşları çok ağır 1 saat kullandıktan sonra parmaklarım ağrıyor. A tuşuna kopmalar yaşanıyor hep. Bugün iade edeceğim. Denemek istiyorsanız Amazon'dan alın. 30gün koşulsuz iade hakkınız var.

Yakın zamanda mı almıştınız çünkü iki seri çıkmış eğer eski üretimse ve kötü depolanmış ise solma ve kopmalar daha erken yaşanabilir. Yazmayı unutmuşum trigger tuşları biraz ağır teşekkürler.

Geri
Yukarı