700 TL i3 12100F için kule tipi soğutucu önerisi

The 5008

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Coventry
Merhaba, 12100F yük altında 97 dereceleri görüyor. İşlemci yaklaşık 1 aylık ve stok soğutucu bir işe yaramıyor gibi duruyor. Ayrıntılı bilgi için konuya bakabilirsiniz. Anakart Gigabyte H610M S2H, Kasa ise CM Masterbox Lite 5.

Bütçe ortalama 700 TL, termal macun dahil olursa süper olur.

Hocam işlemciden sıcaklık haricinde memnun musunuz? Oyun performansı iyi mi? Bende almayı düşünüyorumda.

İşlemciyi şu an ben kullanmıyorum fakat performans olarak gayet iyi diye biliyorum. İşlemci ağırlıklı oyunlarda güzel değerler veriyordu. Ben işlemciyi kullanırken UE4 ve Blender kullandım beni yormadı. 😄

97 derece mi? Ben GTA 5 tamamen yüksek ayarlarda 57 derece görüyorum. RDR2 63 civarında. Stok fan. 97 ne hocam?

Güzel. F/P.

Bende var şahsen gayet iyi agresif bir 4 çekirdek işlemci. Tek çekirdek performansı i7 10700 ile eşit.

İşlemciyi şu an ben kullanmıyorum fakat performans olarak gayet iyi diye biliyorum. İşlemci ağırlıklı oyunlarda güzel değerler veriyordu. Ben işlemciyi kullanırken UE 4 ve Blender kullandım beni yormadı. 😄

Ryzen 5 3600 ve Ryzen 5 5500'den iyi midir? Fiyatları çok yakın.

Merhaba, 12100F yük altında 97 dereceleri görüyor. İşlemci yaklaşık 1 aylık ve stok soğutucu bir işe yaramıyor gibi duruyor. Ayrıntılı bilgi için konuya bakabilirsiniz. Anakart Gigabyte H610M S2H, Kasa ise CM Masterbox Lite 5.

Bütçe ortalama 700 TL, termal macun dahil olursa süper olur.

Geri
Yukarı