700 TL işlemci soğutucu önerisi

Yani hocam kapağı kapatabilir miyim? Kasa yer konusu hakkında pek bilgim yok da bu iyi bir şey mi kötü mü?

3mm çok az, cam kapanmayabilir. Emin olamadım. Daha ucuza soğutucu alabilirsin.
300 lira mesela.

Hocam benim önerdiğim ürünün daha pahalı satıldığı yerden önerilmesine şaşırdım açıkçası.

Hocam benim önerdiğim ürünün daha pahalı satıldığı yerden önerilmesine şaşırdım açıkçası.
Sizin önerdiğinizi görmedim kusura bakmayın.

Ryzen 5 3600 ile Wraith Prism kullanıyordum satmadan önce. Overclocklu olarak 4.2 GHz hızında 60 derecenin üstüne çıktığını görmedim. Overclock olmadan da 55 derecelerde seyrediyordu.

Hocam tekrar merhaba, haftaya artık bir işlemci soğutucu alacağım; sizin önerdiğiniz modele de baktım fakat şu Fuma 2 hala aklımı çeliyor. Sıcaklık testlerinde gayet başarılı, şu anda Sinerji'de 560 TL yani önerdiğiniz modelle aynı fiyatta. Hangisini almalıyım ve de Fuma 2 fazla mı büyük, yani sıkıntı çıkarır mı kasada?
Kasa: Corsair Spec-Delta 550W+.

Hocam tekrar merhaba, haftaya artık bir işlemci soğutucu alacağım; sizin önerdiğiniz modele de baktım fakat şu Fuma 2 hala aklımı çeliyor. Sıcaklık testlerinde gayet başarılı, şu anda Sinerji'de 560 TL yani önerdiğiniz modelle aynı fiyatta. Hangisini almalıyım ve de fuma 2 fazla mı büyük, yani sıkıntı çıkarır mı kasada?
Kasa: Corsair Spec-Delta 550W+.

Bizim önerdiğimizde indirime girmemişti sanırsam. Bu fiyata rakipsiz şu an. 154mm yüksekliği var, kasana da sığar.
Alabilirsin, sağlam soğutucudur.

Geri
Yukarı