700 TL İşlemci Ve Anakart Önerisi

OrkunDoğan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1050 GTX, 8 GB 1600 MHz DDR3 RAM, güç kaynağı Aerocool VX 400W. Sisteme uygun max 700 TL bütçeli işlemci ve anakart lazım. Eski sistemim:

Asus A68HM-K Amd A68H 2400MHz(OC) DDR3 Soket FM2+ mATX Fiyatı Ve AMD Athlon X4 860K Soket FM2+ 3.7Ghz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci

İşlemci arızalı çıktı ve para iadesi verdiler aynı üründen stoklarda yok bu yüzden değiştiriyorum. Yapmışken Intel'e geçmeyi düşündüm. Ankartı da satacağım mecbur 2. el olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1050 GTX, 8 GB 1600 MHz DDR3 RAM, güç kaynağı Aerocool VX 400W. Sisteme uygun max 700 TL bütçeli işlemci ve anakart lazım. Eski sistemim:

Asus A68HM-K Amd A68H 2400MHz(OC) DDR3 Soket FM2+ mATX Fiyatı Ve AMD Athlon X4 860K Soket FM2+ 3.7Ghz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci

İşlemci arızalı çıktı ve para iadesi verdiler aynı üründen stoklarda yok bu yüzden değiştiriyorum. Yapmışken Intel'e geçmeyi düşündüm. Ankartı da satacağım mecbur 2. el olarak.
RAM'i de sat. 4560'lı sistem topla.

O zaman baya bir zarara girerim çünkü Anakart ve RAM i en az 50 şer TL ucuza satmam lazım belki daha fazla kaça alır bilgisayarcı onu bile bilmiyorum DDR3 ile uyumlu bir sistem varmı aklınızda ?
Eğer iyi fiyat veren birisi bulursanız RAM'i de satmak ve 8 GB DDR4 RAM, H110 anakart ve G4560-G4600 işlemcili sistem toplamak en iyisi olur.

Aklınızda bulunsun, bilgisayarcılara iyi fiyata satabilmeniz için o bilgisayarcı siz olmalısınız :)
Mümkünse kendiniz satın.
Ben de athlon x4 950 ve Msi B350m pro-vd plus anakartı satmaya çalışıyorum. Letgo'da ilan verdim birkaç soran oldu. Siz de ilan verebilirsiniz.

@optokublator bende verdim ama çok saçma kişiler yazıyor 2007 de çıkmış anakart ile takas yapmak istedi birisi çok çılgın insanlar var orada.
İlanları görenler genelde yakın çevrenizde oturan insanlar olduğu için bulunduğunuz konuma göre değişiklik olabilir. En azından bana denk gelmediler :)

Sahibinden veya GittiGidiyor olabilir diyecektim ama komisyon oranlarından dolayı bir şey söyleyemiyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı