700 TL kablosuz fare önerisi

Bütçe
700
Daha fazla  
Merhaba, farem çok eskidiği için artık yeni bir mouse arayışına geçmek istiyorum. Valorant tarzı FPS oyunlarını oynamaktayım. Bütçem çok esnek değil, yani üstüne çok ekleyemem. Wireless benim için önemli, mouse tutuş şeklim fingertip grip ama çok nadir olsa da palm grip tutuş tarzına geçiyorum. Eski farem Bloody A90 kendisi çok eskidi, yıllardır kullanıyorum. Bunun için değiştirmek istiyorum. Önerilerinizi nedenleriyle biriyle gönderimin altına yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Sırasıyla:

fiyati,1193014634.html (pilli olduğu için çok önermem.)

Sırasıyla bunları almanı öneririm en kötü Fury Z öneririm.

Sırasıyla:

Dostum merak ettiğim nokta şu neden attığın 3 mouseun 2 si arkadaşın istediği fiyatı geçen mouse zevk mi alıyorsunuz.

Dostum merak ettiğim nokta şu neden attığın 3 farenin 2'si arkadaşın istediği fiyatı geçen mouse zevk mi alıyorsunuz.

Fark ettiysein 2 tane bütçesini aşan mouse ekledim ve 2 tane de bütçesinin altında olan fareler belki adam attığım Fury Z mosue yi çok beğenecek ve biraz daha sabredip 99TL daha ekliyip onu almak isteyecek. Merak ederek soruyorum bunun ben neyinden zevk alayım?

Fark ettiysein 2 tane bütçesini aşan mouse ekledim ve 2 tane de bütçesinin altında olan fareler belki adam attığım Fury Z mosue yi çok beğenecek ve biraz daha sabredip 99TL daha ekliyip onu almak isteyecek. Merak ederek soruyorum bunun ben neyinden zevk alayım?

Yapılması gerekenin 700TL bandında mouse atılması gerektiğini düşünüyorum.

Selam, değerli yanıtlarınız içiniz teşekkürler. Daha yeni foruma girebilme fırsatı buldum, dediğim gibi bütçem esnek değil. Yani az bir ekleme sağlayabilirim, bunu göz önünde bulundurarak lütfen önerilerinizi yapın. İyi sosyaller, tekrardan sağ olun.

Bu fareyi diğer önerilerde de gördüm, araştıracağım, sağ olun.

Sırasıyla:

Model o bütçemi çok aşıyor,
Fury Z hakkında araştırma yapacağım, şu an delux M800DB ile bu modelin arasında kaldım.
G 304 düşünebilirim aslında.
Rival 3'e içim ısınmadı, sizce gecikme olur mu?

Hala öneri bekliyorum, 1-2 gün içerisinde satın alacağım herhangi bir fareyi.

Son düzenleme:
Selam, değerli yanıtlarınız içiniz teşekkürler. Daha yeni foruma girebilme fırsatı buldum, dediğim gibi bütçem esnek değil. Yani az bir ekleme sağlayabilirim, bunu göz önünde bulundurarak lütfen önerilerinizi yapın. İyi sosyaller, tekrardan sağ olun.

Bu fareyi diğer önerilerde de gördüm, araştıracağım, sağ olun.

Model o bütçemi çok aşıyor,
Fury Z hakkında araştırma yapacağım, şu an delux M800dB ile bu modelin arasında kaldım.
G 304 düşünebilirim aslında.
Rival 3'e içim ısınmadı, sizce gecikme olur mu?

Hala öneri bekliyorum, 1-2 gün içerisinde satın alacağım herhangi bir fareyi.

Fury Z'yi öneririm Rampage'inde ürünü değil sadece Türkiye de Rampage adı verildi onları da araştırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı