700 TL Kablosuz Kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 279

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle bazı şeyleri sağlaması lazım.
-Kesinlikle dışarıya ses vermemeli ya da çok az vermeli. Şu anki kulaklıkta ses seviyesini %45'in üstüne çıkarınca şarkıyı tüm otobüs olarak dinliyoruz ama ben bildiğiniz duyamıyorum.
-Spor yaparken de kullanacağım için kulağıma sağlam tutunmalı. Sürekli uğraşmak istemiyorum oturtmak için.
-Ses seviyesi yüksek olsa daha iyi olur. Genelde son ses dinlemeyi severim.
Bütçem en fazla 700 lira.

Merhaba, öncelikle bazı şeyleri sağlaması lazım.
-Kesinlikle dışarıya ses vermemeli ya da çok az vermeli. Şu anki kulaklıkta ses seviyesini %45'in üstüne çıkarınca şarkıyı tüm otobüs olarak dinliyoruz ama ben bildiğiniz duyamıyorum.
-Spor yaparken de kullanacağım için kulağıma sağlam tutunmalı. Sürekli uğraşmak istemiyorum oturtmak için.
-Ses seviyesi yüksek olsa daha iyi olur. Genelde son ses dinlemeyi severim.
Bütçem en fazla 700 lira.
https://www.hepsiburada.com/anker-s...f4zTO4hhpxi4C2vzPrsaAmgpEALw_wcB&gclsrc=aw.ds Bu olabilir hocam.

Hocam arkadaş sanırım kulak içi istemiş ama.

Kafam dalgın okudum hocam kusura bakmayın atlamışım o ince yeri kulak içi ise önerim Razer Hammerhead kullandım memnunum ve KZ s1D kullandım KZ ürünlerine bakabilirsin.

Hocam arkadaş sanırım kulakiçi istemiş ama.
Kafam dalgın okudum hocam kusura bakmayın atlamışım o ince yeri kulak içi ise önerim Razer Hammerhead kullandım memnunum ve KZ s1D kullandım KZ ürünlerine bakabilirsin.

Silikonlu olsa iyi olur kulağı daha iyi tutuyor ve daha rahat oluyor. Razer dışarı çok ses veriyor.

Silikonlu olsa iyi olur kulağı daha iyi tutuyor ve daha rahat oluyor. Razer dışarı çok ses veriyor.

KZ silikonlu ve ses yalıtımı iyidir ikisini de kullandım benim geri dönüşlerim dışarı güm güm ses vermediklerinden yanadır spor salonu zaten sinema salonu gibi sessiz bir ortam değil önerim KZ Razer ve Anker ürünleri olacaktır onun dışında bütçe yükseltme şansınız var ise Galaxy Buds 2 kullanmaktayım şu an gayet güzel yalıtımda ve ses seviyesinde gümbür gümbür bassları vuruyor phonk dinliyorsanız zaten kulaklarınızı şenlendirecektir Samsung ürünlerine de bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı