700 TL kablosuz mouse önerisi

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
İyi Sosyaller dostlar,

Masa yapım kablolu kullanmaya pek müsait değil, bu yüzden kablo bir yere takılınca aşırı sinir oluyorum.
Şu an DeathAdder kullanıyorum, aslında memnunum ama kablosuz mouse geçmeyi düşünüyorum.
Bütçe olarak en fazla 700 verebilirim, önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

İyi Sosyaller dostlar,

Masa yapım kablolu kullanmaya pek müsait değil, bu yüzden kablo bir yere takılınca aşırı sinir oluyorum.
Şu an DeathAdder kullanıyorum, aslında memnunum ama kablosuz mouse geçmeyi düşünüyorum.
Bütçe olarak en fazla 700 verebilirim, önerisi olan var mı?

Razer Orochi V2 hocam bu bütçede alınabilecek sayılı mouselerden eliniz 17-18 cm ve altı ise çok iyi bir mouse.

Peki kablosu rahat ve esnek olarak hangi fareyi önerirsiniz? Mesela bütçesi düşük olan farelerde kablolar mouse ile birlikte hareket ediyor, bağımsız değiller. Bu yüzden katoz bir hissiyat oluşturuyor ve rahatsız edici değil.

Umarım anlatabilmişimdir :D

Peki kablosu rahat ve esnek olarak hangi fareyi önerirsiniz? Mesela bütçesi düşük olan farelerde kablolar mouse ile birlikte hareket ediyor, bağımsız değiller. Bu yüzden katoz bir hissiyat oluşturuyor ve rahatsız edici değil.

Umarım anlatabilmişimdir :D

Epey hafif bir kablosu var. Kutu içeriği bol. Temizlik fırçasından yedek kablo, yedek Switch'ten yedek skateze kadar her şey çıkıyor.

Geri
Yukarı