700 TL kasa önerisi

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Herkese merhabalar, Kasım ayı bitmeden Max 700 TL'ye sadece kasa olacak şekilde bir ürün arıyorum. Yardımcı olur musunuz? Aklımda Dark Maxima V20 model kasa mevcut. Sizce bu kasa nasıldır? İyi bir soğutması vs. var mıdır? Bu arada kendim şu anda Rampage'in Majesty kasasını kullanıyorum ve hiç memnun değilim. İçindeki bileşenler de şu şekilde:

Gigabyte RTX 2060 Super Windforce (ekran kartı)
Arctic Freezer 34 e-Sports Duo (işlemci soğutucusu)
ASRock B450M Pro4 (anakart)
Crucial Ballistix 8x2 16 GB 3000 MHz (RAM)
Xigmatek 750W Shogun serisi 80Plus Gold (güç kaynağı)
Ryzen 3600XT (işlemci)

Herkese merhabalar, Kasım ayı bitmeden Max 700 TL'ye sadece kasa olacak şekilde bir ürün arıyorum. Yardımcı olur musunuz? Aklımda Dark Maxima V20 model kasa mevcut. Sizce bu kasa nasıldır? İyi bir soğutması vs. var mıdır? Bu arada kendim şu anda Rampage'in Majesty kasasını kullanıyorum ve hiç memnun değilim. İçindeki bileşenler de şu şekilde:

Gigabyte RTX 2060 Super Windforce (ekran kartı)
Arctic Freezer 34 e-Sports Duo (işlemci soğutucusu)
ASRock B450M Pro4 (anakart)
Crucial Ballistix 8x2 16 GB 3000 MHz (RAM)
Xigmatek 750W Shogun serisi 80Plus Gold (güç kaynağı)
Ryzen 3600XT (işlemci)

V20 olanı hakkın da pek bir fikrim yok ama V12 olanı kullanıyorum gayet memnunum hava akışı gerçekten çok iyi.

Bunlar şu an en iyi F/P kasalar, alternatif olarak Dark Guardian Pro tercih edilebilir şahsen Guardian modeline bayılıyorum.

Max demişsin ama yine de bütçe az daha çıkarsa:

Aynı fiyatında kalsa NZXT H510 Compact modelini de önerebilirdim.

Teşekkür ederim dostlar. Muhtemelen Dark Gaurdian Pro veya Maxima V20'yi alacağım.

Geri
Yukarı