700 TL kulak içi kulaklık önerisi

Samsung Level U2 vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS için uygulaması var mı acaba bunun?

Olması gerek diye biliyorum App Store mağazasından arat yoksa eğer "Huawei AI Life" uygulamasını Android'de internet sitesinden indirip kurulumu bu uygulamayla Bluetooth'u aktif edip yapıyorsun.

App Store Link: ‎HUAWEI AI Life
Android Link: HUAWEI AI Life - HUAWEI Global

Kurulum detaylarını da buradaki linkten yapabilirsin çok kolay birden fazla cihaza entegre olabiliyor şahsen ben hem laptopuma hem de telefonuma bağlayabildim yeter ki PC'de Bluetooth olsun.
Kurulum link:

@E Corp ne oldu satın alacak mısın kulaklığı? Ayrıca detaylı kurulum linkini vs. üstteki yorumumda bulabilirsin bu arada.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-02-12-26-39-960_com.mi.android.globallauncher.jpg
    Screenshot_2023-11-02-12-26-39-960_com.mi.android.globallauncher.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 16
Olması gerek diye biliyorum app store mağazasından arat yoksa eğer "Huawei AI Life" uygulamasını Android'de internet sitesinden indirip kurulumu bu uygulamayla bluetooth u aktif edip yapıyorsun.

App Store Link : ‎HUAWEI AI Life
Android Link : HUAWEI AI Life - HUAWEI Global

Kurulum detaylarını da buradaki linkten yapabilirsin çok kolay birden fazla cihaza entegre olabiliyor şahsen ben hem laptopuma hemde telefonuma bağlayabildim yeterki pc' de bluetooth olsun.
Kurulum link:

@E Corp ne oldu satın alacak mısın kulaklığı? ayrıca detaylı kurulum linkini vs. üstteki yorumumda bulabilirsin bu arada.
Alabilirim hocam, bakıyorum bakalım daha iyi var mı yok mu vs.

Alabilirim hocam, bakıyorum bakalım daha iyi var mı yok mu vs.
Bence bundan iyisini bulamazsın dostum emin ol ben bile bu kulaklığın bir üst sürümünü kullanıyorum, kaldı ki oda 1250 TL civarında bence fırsatı kaçırmadan bu kulaklığı sipariş et ayrıca kurulum linkini vs. Üstteki verdiğim linklerde bulabilirsin 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı