700 TL kulak üstü oyuncu kulaklığı önerisi

SkRull

Picopat
Daha fazla  
700 TL bütçem var. Kablolu kulak üstü kulaklık önerisine ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

İyi gibi ama mikrofon konfor açısından ve performans açısından pek iyi gözükmüyor.

Anladım. Peki aklınızda başka öneriniz var mıdır? Bu konularda çok iyi değilim daha çok yorumlar iyiyse alır geçerim o yüzden buraya yazmak istedim daha iyi bilenler olduğu için.Bu kulaklığı da yorumlar iyiydi diye seçmiştim.

Anladım. Peki aklınızda başka öneriniz var mıdır? Bu konularda çok iyi değilim daha çok yorumlar iyiyse alır geçerim o yüzden buraya yazmak istedim daha iyi bilenler olduğu için.

7.1 özelliği olsun dediğim gibi mikrofonu iyi olsun rahat olsun baş kısmı yoksa başınızı ağırtır çok ağır olmasın jacklı olsun bu özellikleri aratarak beğendiğinizi almanızı öneririm 🙂

7.1 özelliği olsun dediğim gibi mikrofonu iyi olsun rahat olsun baş kısmı yoksa başınızı ağırtır çok ağır olmasın jacklı olsun bu özellikleri aratarak beğendiğinizi almanızı öneririm 🙂

Tamamdır teşekkür ederim. Söylediklerinize göre bir şey bulmaya çalışacağım. Buraya da atarım onayınızı almak için😀.

Geri
Yukarı