2000₺ Gaming mouse önerisi

Bütçe
2000₺

PizzaZ

Femtopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım mouse yetersiz geldiği için (icarus) CS2 Valorant gibi FPS oyunları için mouse bakıyordum. Mouse olarak ASUS ROG Gladius 3 düşünüyordum rate your Gear ile de 500 TL iade alabildiğim için mantıklı geliyor. Kablosuz olması iyi olur ancak bütçeyi fazlasıyla aşma durumu olursa olmasa da olur diyebilirim. Bütçeyi çok fazla aşamam. 18,5 CM boy, 8 cm en bir elim var ve palm tutuşu yapıyorum. Bu bütçeye en iyi mouse nedir veya Gladius 3 yeterince iyi mi, alınır mı?

(Bir de rate your Gear çekiliş gibi mi yoksa her türlü ödülü veriyor mu?)

Deathadder v3 önereyim dedim 2000tlydi en son bunlara ne olmuş böyle.
Delux m800prolar var sanırım onlara bi bakabilirsiniz.

DeathAdder V3 önereyim dedim 2000TL'ydi en son bunlara ne olmuş böyle.
Delux M800Pro'lar var sanırım onlara bir bakabilirsiniz.

Hiç fena gelmedi fiyatı da gayet uygun hatta bayağı iyi fiyatlarına bakarken bir de Ultra modeline rastladım Ultra modelin ne gibi farkları var.

Buradan bakıyordum ve bir şey fark ettim. 600MAH-55G ve 300MAH-49G diye 2 hali var bunların farkı nedir?

Son düzenleme:
Hiç fena gelmedi fiyatı da gayet uygun hatta bayağı iyi fiyatlarına bakarken bir de Ultra modeline rastladım Ultra modelin ne gibi farkları var.

Buradan bakıyordum ve bir şey fark ettim. 600MAH-55G ve 300MAH-49G diye 2 hali var bunların farkı nedir?
Ultra modeli daha iyidir evet mah farkı ve malzeme kalitesinde ufak farklılıklar vardır ultra daha iyi olabilir. Adı üstünde 55gr olan daha ağır daha yüksek mah sahip diğeri daha hafif mah düşük tercih sizde.Bütçenin tamamı için bu mouse alınabilir bi bakabilirsiniz m800 ultra gayet yeterlidir çıkmak istemezseniz.

Ultra modeli daha iyidir evet mAh farkı ve malzeme kalitesinde ufak farklılıklar vardır Ultra daha iyi olabilir. Adı üstünde 55gr olan daha ağır daha yüksek mAh sahip diğeri daha hafif mAh düşük tercih sizde. Bütçenin tamamı için bu mouse alınabilir bir bakabilirsiniz M800 Ultra gayet yeterlidir çıkmak istemezseniz.

Darmoshark m3s alınmalı yoksa Ultra mı ultranın siparişini verdim iptal edebilirim.

Ultra modeli daha iyidir evet mah farkı ve malzeme kalitesinde ufak farklılıklar vardır ultra daha iyi olabilir. Adı üstünde 55gr olan daha ağır daha yüksek mah sahip diğeri daha hafif mah düşük tercih sizde.Bütçenin tamamı için bu mouse alınabilir bi bakabilirsiniz m800 ultra gayet yeterlidir çıkmak istemezseniz.
Değerlendiririm hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı