700 TL kulaklık önerisi

Bütçe
Maksimum 700 TL

UsanmazBey

Centipat
Daha fazla  
Arkadaş Game Power kızaru aldım iade ettim dip sesten dolayı bana kulaklık önerin lütfen Gamepower falan önermeyin Medusa iyiydi hala kullanıyorum 2 sene oldu ama kızaru berbattı.

Bütçenizi biraz aşıyor ancak;

Bu kulaklık 800 TL etmez. Maksimum 600 TL'lik bir ürün.

Bütçenizi biraz aşıyor ancak;

Şakamı bu? 2 aydır 629 TL idi ne ara 800 oldu. Her gün takip ediyorum bir de.

Evet bende 2 ay önce 629'a aldım. Düne kadar 629'du ne ara arttırdılar anlamadım. @UsanmazBey hocam birkaç gün bekleyin 650'ye falan düşerse kapın.

Farkındayım ancak fiyatları en belirlemiyorum.
Şakamı bu? 2 aydır 629 TL idi ne ara 800 oldu. Her gün takip ediyorum bir de.

Evet bende 2 ay önce 629'a aldım. Düne kadar 629'du ne ara arttırdılar anlamadım. @UsanmazBey hocam birkaç gün bekleyin 650'ye falan düşerse kapın.

Türkiye'de yaşıyoruz hocam yarın 1000 TL olursa şaşırmayın.

Farkındayım ancak fiyatları en belirlemiyorum.

Türkiye'de yaşıyoruz hocam yarın 1000 TL olursa şaşırmayın.

Yok düşer 2-3 güne.
@UsanmazBey hocam bende Razer BlackShark V2 X kullanıyorum. Çok memnunum çok iyi. Ama 650'ye düşmesini bekleyin almayın bu ne böyle ya. Daha dün 629 TL idi.
@UsanmazBey hocam olayı çözdüm. Tecburada satıcısının elinde stok bitmiş. Yakında gelir.
Bekleyin 650 olunca alın.

Arkadaş Game Power kızaru aldım iade ettim dip sesten dolayı bana kulaklık önerin lütfen Gamepower falan önermeyin Medusa iyiydi hala kullanıyorum 2 sene oldu ama kızaru berbattı.
"RAZER Kraken Tournament Edition TE Kulaklık RZ04-02051000-R3M1 Siyah Fiyatı - Trendyol" https://www.trendyol.com/razer/krak...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.63.2
"Steelseries Arctis 5 2019 Edition 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyatları ve Özellikleri" Steelseries Arctis 5 2019 Edition 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyatları ve Özellikleri

Farkındayım ancak fiyatları ben belirlemiyorum.
Konu sahibini ederi 600 TL olan bir kulaklık için bütçe arttırmaya yönlendiriyorsun. Gerekçen de "Fiyatları ben belirlemiyorum." :ROFL: Bütçeyi konu sahibi belirliyor ama?

"RAZER Kraken Tournament Edition TE Kulaklık RZ04-02051000-R3M1 Siyah Fiyatı - Trendyol" https://www.trendyol.com/razer/krak...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.63.2
Yine 5 kuruş etmeyecek bir ürün.
"Steelseries Arctis 5 2019 Edition 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyatları ve Özellikleri" Steelseries Arctis 5 2019 Edition 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyatları ve Özellikleri
1500 TL dostum attığın linkin farkında mısın?

Konu sahibini ederi 600 TL olan bir kulaklık için bütçe arttırmaya yönlendiriyorsun. Gerekçen de "fiyatları ben belirlemiyorum." :ROFL: bütçeyi konu sahibi belirliyor ama?

Yine 5 kuruş etmeyecek bir ürün.

1500 TL dostum attığın linkin farkında mısın?

Bence kopyala yapıştır yapıyor kulaklık öneri konularına.

Geri
Yukarı