700 TL kulaklık önerisi

kaane

Kilopat
Merhaba, bütçeme uygun kablosuz kulaklık arıyorum. Oyun için değil, genel olarak müzik dinlemek için. Fiyatına göre en çok performansı sergileyen ürün hangisidir bu bütçede? Kulak içi olması daha iyi olur. Boyundan kablolu Bluetooth kulak içi varsa da süper olur ama genel olarak her öneriye açığım.

Merhaba, bütçeme uygun kablosuz kulaklık arıyorum. Oyun için değil, genel olarak müzik dinlemek için. Fiyatına göre en çok performansı sergileyen ürün hangisidir bu bütçede? Kulak içi olması daha iyi olur. Boyundan kablolu Bluetooth kulak içi varsa da süper olur ama genel olarak her öneriye açığım.
Piyasanın 1500-1600TL altı en iyi kulaklığı jabra elite 75t dir. Aksini iddia eden gelsin kapışalım. 2. El jabra elite 75t alın. Kusursuz bir kulaklık. Basslardan tütün ANC ve 4 lu mikrofon sistemine kadar adamlar yapmış. Bu fiyat bandında zaten bı airpods bir de 75t de kablosuz şarj var neredeyse. Şarjı uzun gidiyor ve en iyi özelliği ise kulaklığı kendiniz bozsaniz bile servisten aynı günde yenisini veriyorlar. Böyle 3 kez değiştirdim ben.

Piyasanın 1500-1600TL altı en iyi kulaklığı Jabra Elite 75tdir. Aksini iddia eden gelsin kapışalım. 2. El Jabra Elite 75t alın. Kusursuz bir kulaklık. Basslardan tütün ANC ve 4'lu mikrofon sistemine kadar adamlar yapmış. Bu fiyat bandında zaten bir AirPods bir de 75t de kablosuz şarj var neredeyse. Şarjı uzun gidiyor ve en iyi özelliği ise kulaklığı kendiniz bozsaniz bile servisten aynı günde yenisini veriyorlar. Böyle 3 kez değiştirdim ben.
Hocam ben 700₺ dedim ama siz 1100₺ kulaklık önermişsiniz :D Biliyorum Jabra'nın ne kadar iyi olduğunu, hatta alacağım bir iki markadan birisi ama 700₺ bütçem var.

Hocam bu Rampage RM-K6 STARK modeli kullanıyorum. Çok güzel sesi var. Bütün tizleri ve basları hissedebiliyorsunuz.
Hocam konuda belirtmiştim kablosuz kulak içi istediğimi ama 🙂

Hocam ben 700₺ dedim ama siz 1100₺ kulaklık önermişsiniz :D Biliyorum Jabra'nın ne kadar iyi olduğunu, hatta alacağım bir iki markadan birisi ama 700₺ bütçem var.
Hocam o yüzden ikinci el yazdım. Garantili bulursanız belki yağmur suyunda bozulup garantide yenisini verirler. Anladınız yağmur suyunu siz :D

Piyasanın 1500-1600TL altı en iyi kulaklığı jabra elite 75t dir. Aksini iddia eden gelsin kapışalım. 2. El jabra elite 75t alın. Kusursuz bir kulaklık. Basslardan tütün ANC ve 4 lu mikrofon sistemine kadar adamlar yapmış. Bu fiyat bandında zaten bı airpods bir de 75t de kablosuz şarj var neredeyse. Şarjı uzun gidiyor ve en iyi özelliği ise kulaklığı kendiniz bozsaniz bile servisten aynı günde yenisini veriyorlar. Böyle 3 kez değiştirdim ben.
Hocam 3 kere bozulabilen bi kulaklık ise pek tavsiye edilemez gibi geldi.

Hocam 3 kere bozulabilen bi kulaklık ise pek tavsiye edilemez gibi geldi.
Hocam bir tanesinde annem çamaşır makinesinde yıkadı. Diğer ikisini kendim yanlışlıkla bozdum temizlerim acisindan açtım kulaklığın içini elimde kaldı söktüm söktüm toplayamadim bı şekilde yaptım öyle garantiye verdim Allah razı olsun değiştirdiler.

Biraz değil 80 lira aşıyor tercih edilebilir.
Hocam öneri için teşekkürler ama konuda belirttiğim gibi kablosuz bir kulak içi kulaklık arıyorum.

Geri
Yukarı