700 TL kulaklık önerisi

Bilemiyorum orası size kalmis ama internetden bakabilirsiniz inceleme videolarina bende abimden görüp aldım benden sonra ablam aldı ailecek 3 tane jabrayla geziyoruz. Babam düşünüyor almayı şimdi iş yaparken müzik dinlerim diye.
Riske atmak pek mantıklı gelmiyor parayı. Jabra evet çok iyi marka ama 700₺ gerçeği var :/ Sıfır bir kulaklık olsa daha çok işime gelir.

Hocam bir tanesinde annem çamaşır makinesinde yıkadı. Diğer ikisini kendim yanlışlıkla bozdum temizlerim acisindan açtım kulaklığın içini elimde kaldı söktüm söktüm toplayamadim bı şekilde yaptım öyle garantiye verdim Allah razı olsun değiştirdiler.
İyiymiş böyle firmaya helal olsun.

800 eder mi? Bence etmez. İndirim kovalayıp 700'e kapatabilirsin. Zamanında 450 TL'ye almıştım. İyi ki almışım. Çok memnunum.

Şurada anlatılan kulaklıklara bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

800 eder mi? Bence etmez. İndirim kovalayıp 700'e kapatabilirsin. Zamanında 450 TL'ye almıştım. İyi ki almışım. Çok memnunum.

Bu kulaklık daha çok Anker Q10 ile modeli ile kıyaslanıyor. Kardeşim Anker Q10 aldı o kulaklık da 500 TL bandında. Sesi fiyatına göre bayağı güzel. Bass özelliğiyle öne çıkan bir kulaklık ama ağır ve taşınabilmesi biraz sıkıntı. TaoTronics SoundSurge 85, boyunda taşınma, ağırlığı ve padlerinin yumuşaklığı bakımından daha ergonomik. Artı olarak otobüs ve tren seyahatlerinde TaoTronics SoundSurge 85, ANC sayesinde müzik dinlerken aşırı fark yaratıyor. Çok kaliteli bir ANC'ye sahip olmamasına rağmen yarattığı fark olağan üstü.

Dediğim gibi ikisinden de memnunuz ama ben tercihimi daha konforlu olduğunu düşündüğüm için, TaoTronics SoundSurge 85'ten yana kullanırdım.

Bu kulaklık daha çok Anker Q10 ile modeli ile kıyaslanıyor. Kardeşim Anker Q10 aldı o kulaklık da 500 TL bandında. Sesi fiyatına göre bayağı güzel. Bass özelliğiyle öne çıkan bir kulaklık ama ağır ve taşınabilmesi biraz sıkıntı. TaoTronics SoundSurge 85, boyunda taşınma, ağırlığı ve padlerinin yumuşaklığı bakımından daha ergonomik. Artı olarak otobüs ve tren seyahatlerinde TaoTronics SoundSurge 85, ANC sayesinde müzik dinlerken aşırı fark yaratıyor. Çok kaliteli bir ANC'ye sahip olmamasına rağmen yarattığı fark olağan üstü.

Dediğim gibi ikisinden de memnunuz ama ben tercihimi daha konforlu olduğunu düşündüğüm için, TaoTronics SoundSurge 85'ten yana kullanırdım.
TaoTronics güzele benziyor, kesinlikle seçeneğim olabilirdi ama aradığım kablosuz kulak içi kulaklıklar. Yine değerlendireceğim bunu elbette, öneriniz için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı