700 TL kulaklık önerisi

BerkayGO

Hectopat
Şu an Gamepower Mihawk modelini kullanıyorum, aslında memnundum iki sene kadar götürdü (garantisi bugün bitti) son günlerde mikrofonu ve titreşim özelliği bozulmasaydı iyiydi. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower kizar yu şiddetle tavsiye ederim bu sitede ne kadar Gamepower sevmesede ben 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.

Gamepower kizar yu şiddetle tavsiye ederim bu sitede ne kadar Gamepower sevmesede ben 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.
Hocam benim de kafamda o var normalde ama gamepowerın malzeme kalitesine güvenemiyorum. Mihawk’da hiçbir sorunum yokken kulaklık kablosu birbirine sürekli olarak açmama rağmen dolandığı için kablo kırılmaları oldu bunun sonucunda artık sağ taraf titreşimi ve mikrofonum çalışmıyor. kizarunun malzeme kalitesi iyiyse ona da bi’ bakabilirim.

100 TL daha arttırabilirsen güle güle kullan.

Forumdaki herkes bu kulaklığı önerdi, tasarımı pek hoşuma gitmedi ama mikrofon kalitesi ve razer olması beni çekti biraz. dikkate alacağım.

100 TL daha arttırabilirsen güle güle kullan.

Şu anda bile kullanıyorum. Yazın başında aldım ve şimdiye kadar 1 sıkıntısı hariç hiç bir sıkıntısını görmedim. Öncelikle sıkıntısı ses ile ilgili değil. Sıkıntısı ise; Boynuma koyduğum zaman kafa bandı ile ses veren kısmı birleştiren plastik parçası köprücük kemiğime baskı uygulayıp çok rahatsız ediyor. Benim köprücük kemiğim biraz dışarı doğru, belki ondandır.

Şu anda bile kullanıyorum. Yazın başında aldım ve şimdiye kadar 1 sıkıntısı hariç hiç bir sıkıntısını görmedim. Öncelikle sıkıntısı ses ile ilgili değil. Sıkıntısı ise; Boynuma koyduğum zaman kafa bandı ile ses veren kısmı birleştiren plastik parçası köprücük kemiğime baskı uygulayıp çok rahatsız ediyor. Benim köprücük kemiğim biraz dışarı doğru, belki ondandır.
kulaklığımı tamir edebilirsem ondan devam edicem, yoksa blackshark veya kizaru almayı düşünüyorum (normalde blacksharkı tek geçerim ama kizaru'da benimkinde olduğu gibi titreşim olması cazip geliyor)

Geri
Yukarı