700 TL Kulaklık Önerisi

berktalha175

Decapat
Aklımda bir sürü seçenek var, şu an kullandığım kulaklık HyperX Cloud Stinger + Steel Series'in ses kartını kullanıyorum. Arkadan hışırtı sesi gibi bir şey geliyor, ses çoğaldıkça hışırtı da çoğalıyor bu yüzden kulaklıktan soğudum.
Anakartım Casper'in eski bir 1150 pin H81 anakartı. Bu anakarttan çok sıkıntı çeken var ses konusunda, anakartımı değiştireceğim. Asus'un H81'i var şu olması lazım:
  • ASUS H81M-K H81 DDR3 VGA+DVI USB 3.0 16X 1150 PIN Anakart
Başka tavsiyeniz varsa alabilirim.
Şimdi gelelim kulaklığa, 700 TL civarı bütçem var. Dediğim gibi F/P oyunları ve müzik için olacak.
Oyun olarak PUBG ve Apex Legends oynuyorum, bazen CS:GO oynarım.
Bu benim için önemli bir seçim, tavsiyelerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud stingerden memnun mu degilsiniz ? Anakartınızdan dolayı mı böyle birşey var.
Hyperx cloud stingerden mi memnun degilsiniz? Anakartınızdan dolayı mı böyle.

Eğer Steelseries ses kartı kullanıyorsanız aldığınız performans düşüklüğünün sebebi anakartınız olamaz. Kasanın önündeki veya arkasındaki jaka takmadığınız sürece anakart ses yongasını kullanmazsınız.

Ses kartının tam modelini belirtin.

IMG_4374.JPG

Ses kartı bu
Anakartta Casperin
IMG_4729.JPG

Kulaklıkta bu
IMG_4730.JPG

Aklımda bir sürü seçenek var, şu an kullandığım kulaklık HyperX Cloud Stinger + Steel Series'in ses kartını kullanıyorum. Arkadan hışırtı sesi gibi bir şey geliyor, ses çoğaldıkça hışırtı da çoğalıyor bu yüzden kulaklıktan soğudum.
Anakartım Casper'in eski bir 1150 pin H81 anakartı. Bu anakarttan çok sıkıntı çeken var ses konusunda, anakartımı değiştireceğim. Asus'un H81'i var şu olması lazım:
  • ASUS H81M-K H81 DDR3 VGA+DVI USB 3.0 16X 1150 PIN Anakart
Başka tavsiyeniz varsa alabilirim.
Şimdi gelelim kulaklığa, 700 TL civarı bütçem var. Dediğim gibi F/P oyunları ve müzik için olacak.
Oyun olarak PUBG ve Apex Legends oynuyorum, bazen CS:GO oynarım.
Bu benim için önemli bir seçim, tavsiyelerinizi beklerim.
Sennheiser momentum müzik için in ear al. Oyun için illa Headset kulaklık gerekmiyor.

1-2 gün içinde MH752 modelimiz satışa çıkacak. 7.1 ses kartlı olan modelimiz. Beklerseniz satın alabilirsiniz. Technopat youtube kanalından incelemesini de 1-2 gün içinde izleyebileceksiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı