700 TL kulaklık tavsiyesi

108971

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhaba. Oyun ve müzik dinlemek için kulaklık satın almayı düşünüyorum. Aklımda iki seçenek var, stüdyo kulaklığı + mikrofon almak veya oyuncu kulaklığı almak. Yaklaşık 700 TL kadar bir bütçem var, Black Friday beklemeli miyim? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası Corsair Void'i daha önce bir etkinlikte kullanma fırsatım olmuştu, gayet rahat ve oyun için yeterli bir kulaklık olduğunu düşünüyorum ancak sosyalde gezinirken bir konuda Void serisinin bas-tiz ayarlarının bozuk / iyi dengelenmemiş olduğuna dair bir ekran görüntüsü görmüştüm ve bundan dolayı biraz çekiniyorum, bir kaç mağazada aynı fiyatta HyperX Cloud Silver gördüm, sizce hangisi tercih edilmeli ?

Açıkçası Corsair Void'i daha önce bir etkinlikte kullanma fırsatım olmuştu, gayet rahat ve oyun için yeterli bir kulaklık olduğunu düşünüyorum ancak sosyalde gezinirken bir konuda Void serisinin bas-tiz ayarlarının bozuk / iyi dengelenmemiş olduğuna dair bir ekran görüntüsü görmüştüm ve bundan dolayı biraz çekiniyorum, bir kaç mağazada aynı fiyatta HyperX Cloud Silver gördüm, sizce hangisi tercih edilmeli ?
@Lux ultisi kullanan kedi yardımcı olur diye düşünüyorum.

Cloud Silver kullanıyorum mikrofonu dışında sesleri güzel fakat sizin yerinizde olsam Corsair Void tercih ederdim.

Merhaba. Oyun ve müzik dinlemek için kulaklık satın almayı düşünüyorum. Aklımda iki seçenek var, stüdyo kulaklığı + mikrofon almak veya oyuncu kulaklığı almak. Yaklaşık 700 TL kadar bir bütçem var, Black Friday beklemeli miyim? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Anakartın nedir?

Superlux HD 681 Evo ve K669B olabilir ama yurt dışından almak zorundasın.

Anakartın nedir?

Superlux HD 681 Evo ve K669B olabilir ama yurt dışından almak zorundasın.
B150 Gaming M3 anakartını kullanıyorum. Bahsettiğiniz kulaklık ve mikrofona baktım ancak her ne kadar yurt dışından getirmek benim de aklımda olsa da vergilendirmelerden ötürü hemen hemen aynı fiyata gelecek olması / belki de daha fazlaya mal olacak olması kısmı beni biraz ürkütüyor.
AKG K72 hakkında ne düşünüyorsunuz ? İnternette hakkında bir takım olumlu yorumlar gördüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı