700 TL Mekanik Klavye Önerisi

Oguz6141

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Ben yarın bir mekanik klavye sipariş vermeyi düşünüyorum. 700 TL param var. 700 TL fiyatında alabileceğim en iyi oyuncu klavyesi nedir acaba ? Benim düşüncem Corsair Strafe RGB. Önerilerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ucuza Cooler Master MasterKeys Pro L RGB modelini almak mantıklı bir tercih olur. Ancak illa ki paramı harcamak istiyorum diyorsan Corsair K70 RGB modelini almanı öneririm.

Daha ucuza Cooler Master MasterKeys Pro L RGB modelini almak mantıklı bir tercih olur. Ancak illa ki paramı harcamak istiyorum diyorsan Corsair K70 RGB modelini almanı öneririm.
Corsair Strafe RGB almayı düşünüyorum. K70'e nazaran daha şık bir tasarımı olduğunu düşünüyorum. Zaten araştırmalarıma göre aralarında K70 in multimedia tuşları olması dışında pek fark yok. Corsair Strefe ile K70 arasında bir seçim yapmam gerekirse hangisini almamı önerirsin ? (görünüşe önem veriyorum)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı