700 TL Mekanik klavye tavsiyesi

cagatay1926

Decapat
Arkadaşlar merhaba, JD 610 klavyem 4 yılın ardından birkaç kere kahve dökülmesi sonucunda artık hakkı rahmetine kavuşmuş bazı tuşları artık basmamaya başlamıştır, JD de red Switch kullanıyordum ve Blue Switch kadar tuşa bastığımı hissedemiyordum sanırım aradığım Switch ise brown Switch, sizlerden ricam ise bana 700 TL'yi aşmayacak şekilde bir brown Switch klavye tavsiyesidir.

Brown değil ama bütçene göre cherry mx kullanan bir klavye iyidir. JD ile edindiğin tecrübeyi kenara at çöp.
Hocam red switchde tuşlara bastığımı hissedemiyorum ama blue switchde hissediliyor bunun da tam ortası brown switch sanırım yanlış bilmiyorsam ilk önce onu teyit etmiş olayım.

Hocam red switchde tuşlara bastığımı hissedemiyorum ama blue switchde hissediliyor bunun da tam ortası brown switch sanırım yanlış bilmiyorsam ilk önce onu teyit etmiş olayım.

Red switch blue switche göre daha sessiz çalışır, fakat bu bastığını hissedemiyorsun anlamına gelmez. Kullandığınız önceki klavye çok kötü bir marka. Markadan markaya ve kullanılan tuş takımına göre durum değişir. Bu durumda cherry mxler iyi tuş hissiyatı olan klavyelerdir.

MSI GK50 Elite al İtopya'dan, white switch kullanıyor. Tam istediğin gibi, sesi ortalama hissiyatı da güzel.
Hocam bunu inceliyorum teşekkür ederim.

MSI GK50 Elite al İtopya'dan, white switch kullanıyor. Tam istediğin gibi, sesi ortalama hissiyatı da güzel.
Hocam GK50 kullanan bir arkadaşım White switchin çok ağır olduğunu söyledi, 4 yıl boyunca red switch kullandım bir kere de blue switch denemek istiyorum o basış hissini yaşamak için, farklı bir öneriniz var mı acaba?

Brown değil ama bütçene göre cherry mx kullanan bir klavye iyidir. JD ile edindiğin tecrübeyi kenara at çöp.
Hocam 4 yıl boyunca Red Switch kullandım artık Blue Switch denemek istiyorum.

Son düzenleme:
Hocam bunu inceliyorum teşekkür ederim.

Hocam GK50 kullanan bir arkadaşım White switchin çok ağır olduğunu söyledi, 4 yıl boyunca red switch kullandım bir kere de blue switch denemek istiyorum o basış hissini yaşamak için, farklı bir öneriniz var mı acaba?

Hocam 4 yıl boyunca Red Switch kullandım artık Blue Switch denemek istiyorum.
White switchin red switchten daha hafif olması lazım diye biliyorum ama arkadaşının dediği garip geldi biraz. Blue'yı ben denedim gereksiz sesli hissiyatı iyi ama blue switch diye tutturmanıza gerek yok bence.

White switchin red switchten daha hafif olması lazım diye biliyorum ama arkadaşının dediği garip geldi biraz. Blue'yı ben denedim gereksiz sesli hissiyatı iyi ama blue switch diye tutturmanıza gerek yok bence.
Hocam Brown switch red ile blue switchin tam ortası deniliyor yani hissiyat olarak blue ses olarak red switch diyorlar ve Inca IKG-452 Empousa Brown Switch olduğunu fark ettim Inca markasının genel olarak çok şikayetini görmedim sizce alınır mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı