700 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

CypIosh

Hectopat
Selam mikrofon kalitesi çok önemli.

Alınır mı?

Son düzenleme:

Alınır mı?
Kalitelidir alınır.

Alınır mı?
Alınır.

Alınır mı?

Hocam şu an kulağımda bu var ama sorunu şu ki mikrofonunda dip ses var ve çözülmüyor Cumartesi günü geldi ve o günden beri mikrofon için uğraşıyorum ama olmuyor driverini kurdum ama algılamıyor ses kartı gerekiyor galiba ama ses kartı için de ek para verilmez diye düşünüyorum çünkü ses kartı parasını bütçenize ekleyip daha iyi kulaklık ta alabilirsiniz. USB ses kartınız varsa mikrofon sorun değilse çok güzel kulaklık müzik oyun performansı çok iyi.

Alınır mı?
Alınmaz üstteki arkadaşın dediği gibi dipses sorunu var

Alınmaz üstteki arkadaşın dediği gibi dipses sorunu var
Hocam 700 TL bandında hangi kulaklıkları önerirsiniz peki? Ben hem telefonda hem PC de kullanacağım için Arctis 1 almayı düşünüyordum ama emin olamadım fiyatını hak eder mi diye.

Hocam 700 TL bandında hangi kulaklıkları önerirsiniz peki? Ben hem telefonda hem PC de kullanacağım için Arctis 1 almayı düşünüyordum ama emin olamadım fiyatını hak eder mi diye.
Valla hocam bende kulaklık arayışı içerisindeyim. Hangi kulaklığa elini atsan sorunu çıkıyor maalesef. İstanbul'da iseniz itopyadan 799₺ ye Razer Blackshark v2x alabilirsiniz.

Valla hocam bende kulaklık arayışı içerisindeyim. Hangi kulaklığa elini atsan sorunu çıkıyor maalesef. İstanbul'da iseniz itopyadan 799₺ ye Razer Blackshark v2x alabilirsiniz.
İstanbul'da değilim maalesef. Kulaklık için de İstanbul'a gitmek daha masraflı olur. Sanırım Arctis 1 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı