700 TL Modem Önerisi

Lakra

Centipat
Merhabalar. 700 TL'ye kadar bütçem var ve 50 Mbps internetimle kullanabileceğim bir modem tavsiyesi istiyorum. En önemli unsur Wi-Fi konusunda güçlü olması gerekiyor çünkü salon ile odam arasında 3 duvar var ve salonda Wi-Fi 1 tık çekiyor. Evi komple kapsayabilen bir Wi-Fi bağlantısı olursa iyi olur.

Wi-Fi güçlendirici denedim ancak onlarda da sürekli bir kopma meydana geliyor, sebebini çözemedim.

Şu anda kullandığım modem TTNet'in vermiş olduğu Huawei HG630A.

Bunlara bakabilirsin.

Merhabalar. 700 TL'ye kadar bütçem var ve 50 Mbps internetimle kullanabileceğim bir modem tavsiyesi istiyorum. En önemli unsur Wi-Fi konusunda güçlü olması gerekiyor çünkü salon ile odam arasında 3 duvar var ve salonda Wi-Fi 1 tık çekiyor. Evi komple kapsayabilen bir Wi-Fi bağlantısı olursa iyi olur.

Wi-Fi güçlendirici denedim ancak onlarda da sürekli bir kopma meydana geliyor, sebebini çözemedim.

Şu anda kullandığım modem TTNET'in vermiş olduğu Huawei HG630A.

Cihazın yanına güçlü bir router alıp bridge modunda bağlamanı öneririm böylece modem routera sadece internet verecek ve routerda interneti yönetip Wi-Fi aracılığıyla dağıtacak ayrıca router olarak önerdiğim cihazları alabilirsin.
Wi-Fi 5 openwrt destekli ve Qualcomm chipsetli ayrıca USB girişide mevcut:TP-Link Archer C7 1750Mbps Kablosuz Dual Band Gigabit Router
Wi-Fi 6 openwrt desteği yok ama gelecek Qualcomm chipsetli 2x2 mimo 160 MHz destekli:US $65.08 20% OFF|Yeni Xiaomi Redmi yönlendirici AX6 WiFi 6 6 çekirdekli 512M bellek örgü ev IoT 6 sinyal amplifikatör 2.4G 5GHz her iki 2 çift bant OFDMA|Kablosuz Yönlendiriciler| - AliExpress
Wi-Fi 6 openwrt desteğinin geleceğini bilmiyorum ama SSH için uğraşıyorlar hisilicon chipsetli ve 4x4 mimo 160 MHz destekli ve satın alırken global versiyon AX3 Pro versiyonunu al:US $37.94 25% OFF|Küresel sürüm isteğe bağlı orijinal Huawei yönlendirici AX3 WiFi 6 + 3000Mbps kablosuz yönlendirici Huawei WiFi AX3 Pro|Modem-Router Kombinasyonları| - AliExpress

Geri
Yukarı