700 TL Monitör önerisi

hyrhly

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iki tane monitör buldum ve gayet güzel gözüküyor fiyatları. Bu fiyatta olmalarının sebebi nedir kötüler mi?
Başka önerileri olan var mı? Bu fiyatları aşmak istemiyorum.

asus vp228qg modeline bakmanı öneriyorum hatta vatan bilgisayardan falan alırsan dying light 1 dying light 2 steam kodu hediye ediyor
asus-dl2-game-bundle

ASUS Promotion - Opera 7.08.2020 11_55_50.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, iki tane monitör buldum ve gayet güzel gözüküyor fiyatları. Bu fiyatta olmalarının sebebi nedir kötüler mi?
Başka önerileri olan var mı? Bu fiyatları aşmak istemiyorum.

Almayı düşündüğün monitörlerin fiyatları gayet normal bence. İkisini de forumda kullanan bolca arkadaş mevcut diye biliyorum, özellikle LG modeli. Benim sana önerim eğer bütçeyi aşabileceksen şu ikisinden birisi ki Samsung alabiliyorsan yapıştır direkt.

Almayı düşündüğün monitörlerin fiyatları gayet normal bence. İkisini de forumda kullanan bolca arkadaş mevcut diye biliyorum, özellikle LG modeli. Benim sana önerim eğer bütçeyi aşabileceksen şu ikisinden birisi ki Samsung alabiliyorsan yapıştır direkt.

Samsung MS berbat onun yerine ASUS'un VP228QG veya VP248QG modelini öneriyorum.

Öncelikle cevabın için teşekkürler, APU sistem kurdum. Ryzen 3 3200G olucak yani sadece vga giriş falan olucak. Samsungu alsam bi sıkıntı olmaz dimi?

Samsung MS berbat onun yerine ASUS'un VP228QG veya VP248QG modelini öneriyorum.

Hem dediğim model 1 ms 75Hz FreeSync ve DisplayPort girişi var bir de 2 tane güzel oyun kodu veriyor.
Öncelikle cevabın için teşekkürler, APU sistem kurdum. Ryzen 3 3200G olacak yani sadece VGA giriş falan olacak. Samsung'u alsam bir sıkıntı olmaz değil mi?

VGA kullandıktan sonra aldığın monitörün özelliklerini hiçe sayıyorsun.

Hem dediğim model 1 ms 75Hz FreeSync ve DisplayPort girişi var bir de 2 tane güzel oyun kodu veriyor.

.

Bu monitör 954 TL'yi hak etmiyor.

İstersen diğer mağazalarada göz at yukarıya attım Hepsiburada falan bir sürü mağaza destekliyor.
.

Bu monitör 954 TL'yi hak etmiyor.

Bu monitör olmaz mı ya? hem 21.5 inç hemde 1MS.
LG 22MK400H 21.5" 1ms 75Hz (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Gaming Monitör | Trendyol

Geri
Yukarı